Nowoczesne płytki łazienkowe. Minimalistyczna aranżacja łazienki

 płytki łazienkowe

Fot. Materiały prasowe firmy

Epatowanie luksusem staje się passé, do łask wraca minimalizm. Tendencja ta nie omija również wnętrza łazienki. Aranżacja łazienki coraz częściej jest stonowana i surowa. Modna stała się szara łazienka. Ciekawym przykładem tego trendu są płytki łazienkowe Ceramstic Volcano - połączenie surowego designu i dyskretnej elegancji, czerpiącej siłę z natury.

 płytki łazienkowe

Fot. Materiały prasowe firmy

Aranżacja łazienki i trendy w jej urządzaniu co sezon zaskakują tempem zmian. Ceramika łazienkowa pełni już nie tylko funkcję użytkową, to również forma ekspresji artystycznej, dająca specjalistom niemal nieograniczone pole do popisu w projektowaniu łazienek. Płytki łazienkowe CERAMSTIC Volcano wpisują się w najnowsze trendy urządzania łazienki. Oryginalna i oszczędna stylistyka płytek nawiązuje do świata natury, przywołując na myśl wulkaniczne krajobrazy. Charakterystyczny wzór i chropowata faktura płytek wywołują skojarzenia z dalekowschodnim pejzażem wulkanicznym, przywodząc na myśl podróż do kraju kwitnącej wiśni.

 płytki łazienkowe

Szara łazienka jest na topie.

Fot. Materiały prasowe firmy

 płytki łazienkowe

Płytki łazienkowe Ceramstic.

Fot. Materiały prasowe firmy

Aranżacja łazienki: wybieramy płytki

Na minimalistycznym tle doskonale prezentują się zaskakujące kontrasty. Oszczędność formy często idzie w parze z nietuzinkowym wzornictwem. Te tendencje nie umknęły uwadze twórców kolekcji ceramiki łazienkowej Volcano. Płytki łazienkowe są stonowane, popielate i stanowią dyskretne tło pod wyraziste dodatki oraz odważne dekoracje nadające aranżacji łazienki rys indywidualizmu. Matowe płytki łazienkowe dostępne w wymiarze 60x30 cm doskonale prezentują się w zestawieniu z drewnianymi
elementami wyposażenia łazienki. Uniwersalizm kolekcji pozwala więc na jej wykorzystanie w najróżniejszych aranżacjach łazienek. Płytki Volcano występują w dwóch wersjach kolorystycznych - szarej i stonowanej Roccia oraz żółto-beżowej Lava. Dzięki materiałom wykorzystanym przy produkcji, płytki mogą posłużyć zarówno jako pokrycie podłogowe, jak i ścienne, natomiast ich monolityczne wrażenie sugeruje najwyższą jakość wykonania. Gustownym zwieńczeniem całości jest delikatny połysk, uzyskany dzięki wzbogaceniu powierzchni płytek drobinkami mieniącego się kwarcytu.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY