Łazienka dla dwojga od początku miała być wygodnym salonem kąpielowym, nawet kosztem innych pomieszczeń. Czarno-biała łazienka przeznaczona jest dla dwojga – symetryczny układ umywalek oraz luster (Kare Design), kinkietów oraz ręczników świadczy o tym najlepiej. Dekoracyjne przedmioty nie przytłaczają kobiecością i nie odbierają męskości aranżacji łazienki – a to za sprawą konsekwentnego utrzymania ich w czerni, bieli i jej odcieniach. Uwagę zwraca w tej aranżacji czarno-białej łazienkii podłoga w szachownicę, która wprowadza stylowy wystrój.

Czarna komoda pełniąca funkcję szafki pod umywalki została wykonana według projektu właścicielki, a alabastrowe gałki nadały jej niecodziennego charakteru. Takie stylizowane meble podkreślają buduarowy wystrój czarno-białej łazienki.

Stylowa łazienka: czarno-biała aranżacja

Kąpiel w wolno stojącej wannie (Retro, Balexim) to było odwieczne marzenie pani domu. Dopasowała do niej stylizowane sedes i bidet oraz umywalki (Retro, Hybner) i srebrzystą armaturę (Tres). Buduarowy charakter stylowej czarno-białej łazienki podkreślają mięsiste zasłony (kupione w Almi Décor). W ich ujęciu widok za oknem wygląda jak fantastyczny obraz stawiający w kontraście dwie rzeczywistości. Czarno-biała łazienka jest kobieca i stylowa, a konsekwencja w doborze kolorów i stylu dodatków, sprawiła, że wnętrze nie przytłacza.