Wybraliśmy najładniejsze według nas łazienki 2013 roku, jakie do tej pory publikowaliśmy w serwisie. W aranżacjach łazienek widać wiodące trendy, które możesz wykorzystać podczas urządzania swojej łazienki.

Łazienki: zdjęcia łazienek w stylu retro

Na zdjęciach łazienek widać powrót i częste nawiązania do stylu retro. Dość często jest to dawny styl skandynawski, cechujący się minimalną ilością sprzętów w łazience, białym kolorem i płytkami na ścianie, które ułożone są do niepełnej wysokości, albo nie ma ich wcale. Ciekawa jest także biało-czarna podłoga ułożona w charakterystyczną pepitkę (szachownica na podłodze).

Wnętrza łazienki - kontrasty i powrót koloru

Szukając inspiracji łazienkowych daje się zauważyć trend w stosowaniu mocnych kolorów. W łazienkach 2013 ponownie pojawia się: czerwony, niebieski, zielony. Tę kolorystykę w łazience dopełnia je zwykle biel, która jest główną bazą w łazienkach 2013. Modnym trendem jest powrót do aranżacji łazienek czarno-białych, przy czym czerń jest często matowa.

Łazienki - galeria zdjęć: drewno, beton i wanna i sypialni

W zależności od wielkości łazienek pojawia się w nich także drewno. Tym razem jednak drewno nie leży wyłącznie na podłodze, ale wchodzi również na ściany. Łazienka w takiej aranżacji staje się zdecydowanie przytulna, ale także elegancka. W niektórych projektach drewno ciekawie łączy się z betonem na ścianie dając łazience nieco industrialny wymiar.

Łazienka 2013 w dużych wnętrzach, albo domach, coraz częściej ma wannę w sypialni. Takie projekty są ciekawym rozwiązaniem zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz.

Zobacz w galerii 20 zdjęć łazienek 2013 i znajdź inspirację dla siebie!