Pokazała, jak teraz wygląda dom z Big Brothera. "Co tu się wydarzyło? Boże, szok!"

2023-03-20 9:43

Big Brother był jednym z popularniejszych w polsce programów typu reality show, który doczekał się aż 7. sezonów. Ostatnie edycje programu kręcono w willi w Gołkowie. Jedna z byłych uczestniczek, która zdecydowała się ją odwiedzić, nie kryła zdumienia, co w tak krótkim czasie stało się z tą rezydencją.

Dom z Big Brothera
Autor: tiktok.com/@juszesek

Pierwsze edycje programu nagrywano w Sękocinie, jednak kolejne, chociażby 7. edycję z 2019 r. właśnie w Gołkowie. Tę willę mogliśmy wielokrotnie oglądać w różnych programach TVN, m.in. w “Top Model”, oraz w produkcjach Netflixa: “Pułapce” oraz “1983”.

Gigantyczny dom o siedmiu łazienkach, na którego terenie znajdował się niewielki staw oraz dwa baseny, kiedyś ociekał luksusem. Jak wygląda dzisiaj? Aż trudno w to uwierzyć.

Dom z Big Brothera
Autor: tiktok.com/@juszesek

“Tyle wspomnień. Tak mi przykro, że ono tak wygląda dzisiaj. Szok”

Justyna Żak, która była uczestniczką ostatniej edycji Big Brothera, postanowiła odbyć podróż sentymentalną i odwiedzić dom, z którym łączy ją tak wiele wspomnień. Influenserka nie ukrywała swojego zdumienia i, spacerując po willi, opowiadała, co dokładnie mieściło się w każdym pomieszczeniu. 

- Nie wierzę, jaka ruina! Czemu to jest wszystko tak obskubane. Nawet drewno zdarte ze schodów. Tutaj były ławeczki. Jejku, jakie to wszystkie jest obskubane. Co tu się wydarzyło, Boże. Jeju,  Ktoś tu chyba squatował, jakieś legowiska po ludziach zostały - mówi na swoim filmiku. 

Zdaje się, że do domu można swobodnie wejść i jest on całkowicie opuszczony. Z jego wnętrz zniknęło wszelkie wyposażenie. Nie ma tam ani podłóg, ani schodów, ani oświetlenia, jedynie gołe ściany. Trzeba przyznać, że willa wygląda, jakby ponownie ktoś doprowadził ją do stanu deweloperskiego. 

Również tereny obok domu są całkowicie zaniedbane. Trawa jest nieskoszona, chociaż w stawach obok domu wciąż jeszcze zostało nieco życia i uchowały się rybki. 

Dom wynajęty TVNowi

Jak podaje Onet, właścicielami tej niezwykłej willi było małżeństwo, które zorganizowało tam parapetówkę, a ich drogi zaraz potem się rozeszły. Następną właścicielką była kobieta, która nie była w stanie utrzymać tak ogromnego domu, więc wynajmowała go stacji TVN.

Przeczytaj również:

Źródło: Onet