Tak mieszka Adam Zdrójkowski. "W pustym mieszkaniu dobija samotność"

2023-03-14 13:17

Adam Zdrójkowski to jedna z popularniejszych w Polsce osobowości telewizyjnych młodego pokolenia. Poza tym, że 23-latek jest aktorem, realizuje się też jako influencer, a jego konto na Instagramie obserwuje milion osób! Zajrzyjmy tam zatem i zobaczmy, jak mieszka.

Adam Zdrójkowski
Autor: instagram.com/adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski wielki sukces odniósł dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, w którym grał przez 9 lat. Później mogliśmy go oglądać w przeróżnych programach rozrywkowych, od “Tańca z gwiazdami”, “Dance, dance, dance” po “Twoja twarz brzmi znajomo”, a obecnie co tydzień możemy podziwiać jego zmagania w “Azja Express”

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Chociaż Zdrójkowski ma dopiero 23 lata, już od jakiegoś czasu mieszka sam. Może sobie na to pozwolić, w końcu już od wielu lat zarabia. Chociaż wielu młodych ludzi marzy o własnym kącie, influencer nie ukrywa, że są blaski, ale również cienie samotnego życia. W wywiadzie dla Pomponika powiedział:

- Czasem jest mi smutno. Wracasz do tego miejsca, gdzie jesteś sam. Nie ma nikogo, z kim możesz porozmawiać. W pustym mieszkaniu dobija samotność.

Kolejnym problemem jest jego brak zamiłowania do sprzątania. Przyznaje, że brakuje mu w tym regularności, a i tak korzysta z pomocy firmy sprzątającej. 

Salon niczym centrum dowodzenia

Patrząc na mieszkanie Zdrójkowskiego, trzeba przyznać, że jest to typowa męska, minimalistyczna przestrzeń. W centrum salonu stanęła biała prosta szafka, na której ustawiono duży telewizor. Adam jest zapalonym graczem i chętnie gra na konsoli, ale też na gitarze, którą widzimy obok.

Kolor do tego wnętrza wprowadziła musztardowa kanapa, przy której stanęły trzy pomocnicze stoliczki na cienkich nóżkach. W oknach z kolei pojawiły się beżowe zasłony.

Klasyczna kuchnia

Nasze rodzime gwiazdy stawiają w kuchni na biel oraz kolor naturalnego drewna. Tak też zrobił Zdrójkowski, którego salon połączony jest z aneksem kuchennym. Tuż przy samych meblach ułożono wąski pasek szarych płytek. W tym samym kolorze utrzymano także backsplash.

Garderoba połączona z sypialnią

W sypialni Zdrójkowskiego znalazła się duża szafa, pełniąca rolę garderoby. Stanowi ona długi ciąg na jeden ze ścian na przeciwko łóżka. Tam znalazło się też miejsce dla komody, na której wprawne oko dostrzeże ramkę ze zdjęciami przedstawiającymi zapewne Zdrójkowskiego jako dziecko.

Balkon

Latem Zdrójkowski chętnie przesiaduje na niewielkim balkonie, skąd ma widoki na Warszawę. Tam też zamontowano ekran, na którym można wyświetlać filmy. Wygodę zapewniają mu kanapa oraz drewniany stolik.

Przeczytaj również:

Źródło: plotek.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE