W końcu wiemy, gdzie wspólnie zamieszkają Kurzopki. Kasia pokazała dwa projekty łazienek

2023-03-14 19:24

Długo ważyły się losy, gdzie wspólnie zamieszkają Kasia Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Ostatecznie para zdecydowała, że to aktorka wprowadzi się do domu Maćka w Starej Miłosnej. Teraz przed nimi wielki remont. Aktorka właśnie pokazała aż dwa projekty łazienki. Który ładniejszy?

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Odkąd w październiku Kurzopki potwierdziły, że są razem, wzbudziły spore zainteresowanie. Chętnie razem pokazują się w mediach społecznościowych i dzielą się wspólnymi chwilami, czym jeszcze bardziej to zainteresowanie podsycają.

Od jakiegoś czasu media  zastanawiały się, kiedy postanowią zamieszkać razem. Okazało się, że ich bazą będzie dom Macieja Kurzajewskiego, w którym mieszka z mamą. Dziennikarz opowiedział o swoich planach w wywiadzie z Jastrząb Post:

Kasia Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Tutaj dużo pomysłów jak finalnie będzie wyglądało to miejsce mają i Kasia, i architekt, z którym Kasia miała przyjemność pracować przy okazji programu aranżacyjnego, takich metamorfoz TVP Kobieta. Daje nam to ogromną radość już na etapie koncepcji i tego, co później będziemy przeżywać. Wszyscy wiemy, że remont to nie jest łatwy czas. Ale widzimy cel i to jest bardzo ważne.

Remont? Decyduje Kasia!

Wygląda na to, że praca wre, a projekty poszczególnych pomieszczeń są dopinane na ostatni guzik. Kilka dni temu Kasia na swoim stories pokazała nam dwa projekty łazienek. Prowadząca “PnŚ” opowiedziała nieco o nich wspólnie z architektem Jonatanem Klimczewskim, z którym współpracowała przy programie “Operacja aranżacja”.

Łazienka Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Klimczewski przedstawił Kasi dwa projekty: jeden utrzymany w jasnych barwach, drugi bardziej monochromatyczny (czarno-biały). Ustawienia obu są takie same. Który bardziej podobał się Cichopek?

Zawsze byłam zwolennikiem jasnych kolorów w pomieszczeniach, bo one tak wizualnie powiększają pomieszczenia. Ale z drugiej strony patrząc na to, że mam ciemne włosy, ja wiem, co tam się będzie działo. Więc nie będę chyba sobie strzelała w kolano i skłonię się bardziej ku tej ciemniejszej

- stwierdziła aktorka.

Dla Kasi i Maćka bardzo ważne jest, żeby cała ich patchworkowa rodzina jak najbardziej bezboleśnie odczuła ten remont. Ponieważ będą w nim bywać dzieci zarówno Kasi, jak i dorośli synowie Maćka, który zresztą tyle co został dziadkiem, chcą, aby wszyscy czuli się tu jak najbardziej komfortowo i u siebie.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany