Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski szukają wspólnego domu? Tak ma wyglądać ich idealne gniazdko

2023-02-01 11:30

Kasia Cichopek oraz Maciek Kurzajewski to jedna z najgorętszych polskich par, która nie schodzi z pierwszych stron gazet. Razem prowadzą program “Pytanie na śniadanie”. Okazuje się, że para chce wspólnie zamieszkać. Jakie mają wymagania co do swojego przyszłego domu?

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski w Jordanii
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Maciek Kurzajewski i Kasia Cichopek oficjalnie w mediach pochwalili się, że są razem jesienią zeszłego roku. Postanowili wyjechać do Izraela, by tam świętować 40. urodziny Kasi. Wtedy para na miejsce swojego pobytu wybrała hotel Banks’yego. Teraz Kurzopki tyle co wróciły z Jordanii, gdzie z kolei uczcili 50. urodziny Maćka. 

Cichopek i Kurzajewski szukają domu?

Jak podaje Jastrząb Post, związek Cichopek i Kurzajewskiego wszedł na kolejny etap i para zaczęła poszukiwać wspólnego domu. Obecnie mieszkają jeszcze osobno. Mieszkanie Kasi Cichopek znajduje się na Mokotowie, natomiast dom Maćka Kurzajewskiego w Starej Miłosnej w dzielnicy Wesoła.

Ze względu na to, że szkoła dzieci Kasi znajduje się blisko jej mieszkania, jednym z wymagań jest, aby ich nowy wspólny dom, również znajdował się w okolicy. 

Jak będzie wyglądał dom Kurzopków?

Jednym z gości niedzielnego wydania programu “Pytanie na śniadanie” był Szymon Fiołka, który jest projektantem wnętrz współpracującym w przeszłości z Joanną Przetakiewicz przy jej kolekcjach dla marki La Mania. Pomógł urządzić się w swoich domach m.in. Katarzynie Figurze, Dawidowi Kwiatkowskiemu, Janowi Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. Również mieszkanie Dawida Wolińskiego zostało dotknięte jego dłonią.

Szymon Fiołka został zaproszony do studia, aby opowiedzieć o tym, w jaki sposób można dodać wnętrzu charakteru za pomocą grafik. Miał również dla samych prowadzących kilka rad, aby swój dom ozdobili m.in. zdjęciami ze wspólnych podróży.

Ze względu na to, że Kurzajewski ostatnio obchodził urodziny, otrzymał od projektanta prezent, który może być pierwszym egzemplarzem kolekcji grafik, jakie pojawią się we wspólnym domu Kasi i Maćka.

Jastrząb Post twierdzi, że jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu Kurzopków ma być kuchnia, ponieważ obydwoje są bardzo rodzinni. Ponieważ Kasia i Maciek tworzą rodzinę patchworkową, z kolei w ich salonie koniecznie musi się znaleźć miejsce dla ogromnej, wygodnej kanapy, na której nie tylko wszyscy się zmieszczą, ale też wygodnie rozsiądą.

No cóż, pozostaje nam czekać, aż sami zainteresowani pochwalą się swoim gniazdkiem!

Przeczytaj również:

Źródło: jastrzabpost.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE