Jak mieszka Katarzyna Miller: dom w stylu rustyklanym w Kazimierzu Dolnym

2016-09-12 12:27 Monika Czerwińska - Konarska

Wnętrza w stylu rustykalnym w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą sprzyjają wyciszeniu po intensywnym życiu w stolicy. Właścicielka, znana i lubiana psycholożka Katarzyna Miller kupując ten dom, spełniła swoje wielkie marzenie. Dom Katarzyny Miller mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+.

Gościmy razem z Omenaą Mensah, gospodynią cyklu Domy Gwiazd, w domu Katarzyny Miller – znanej i lubianej psychoterapeutki, publicystki i poetki. Kobieta aktywna - wykłada psychologię i prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet, terapie indywidualne i małżeńskie. Znana z niekonwencjonalnych pomysłów – „kup kochance męża kwiaty…”. Katarzyna Miller wiedzie intensywny tryb życia, szuka więc wytchnienia w domu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Jeśli tylko jest w Kazimierzu, korzysta z uroków miejscowego targu i zawsze robi tam zakupy.

Zobacz: Małe mieszkanie blogerki modowej. Tak mieszka Macademian Girl - zobaczcie! >>>

Katarzyna Miller pokazuje swój dom w stylu rustykalnym

Dom o powierzchni około 200 m² jest spełnieniem marzeń psycholożki. Początkowo Katarzyna Miller wynajmowała kilka mieszkań w Kazimierzu Dolnym lub mieszkała u przyjaciół. O tym domu po prostu marzyła. Jest naprawdę duży i wygodny. Urządzony w przytulnym stylu rustykalnym z pomalowanymi na niebiesko okiennicami. Jest tu także kolekcja niebieskiego szkła. Do najbardziej lubionych miejsc w domu należą salon z kominkiem, biała kuchnia i jadalnia. Przy stole z rustykalnymi, wiklinowymi fotelami Katarzyna Miller lubi spędzać czas ze znajomymi na rozmowach lub grach. Nic więc dziwnego, że przy stole zamiast tradycyjnych krzeseł znalazły się miękkie wiklinowe fotele i stylizowana, tapicerowana ławka. Całość łącząca w sobie różne style, jest komfortowa i niezobowiązująco zachęca do wspólnego spędzania czasu. Prosta obudowa kominka z drewnianą półką, dwa fotele z wysokimi oparciami – przypominającymi tron oraz szara sofa są tym, z czym kojarzy się mieszkańcom wielkich miast aranżacja domu w spokojnej okolicy Kazimierza Dolnego nad Wisłą. W ciepłe letnie i jesienne dni życie przenosi się na taras…

Czytaj też: Ewa Błaszczyk pokazała swój dom. Jest wyjątkowo skromny i pełen ciepła >>>

Więcej o Domach Gwiazd zobaczycie w Domoplus.pl

Domy gwiazd GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak mieszkają inne gwiazdy - Katarzyna Warkne, Krzysztof Gojdź czy Dorota Williams. Zainspiruj się stylem ich wnętrz!

Polecamy: DOMY GWIAZD: tak mieszka URSZULA. Zaskakujący wystrój wnętrz WIDEO >>>