Małe mieszkanie blogerki modowej. Tak mieszka Macademian Girl - zobaczcie!

2016-05-21 8:14 Monika Czerwińska-Konarska

Dzisiaj gościmy w małym mieszkaniu znanej blogerki modowej Macademian Girl, Tamary Gonzalez Perea. Tamara jest chyba najbardziej barwną osobą w polskiej blogosferze. Sprawdzimy czy zamiłowanie do kolorów widać także w aranżacji jej małego mieszkania urzadzonego w stylu francuskim w Warszawie? Mieszkanie Macademian Girl mogliśmy obejrzeć w cyklu Domy Gwiazd w Domo+

W cyklu Domy Gwiazd Domo+ gościmy u znanej blogerki Macademian Girl. W swoim małym mieszkaniu Tamara Gonzalez Perea zamieszkała po przeprowadzce do Warszawy. W Szczecinie obroniła dyplom na wydziale Architektury Wnętrz, jednak karierę zawodową rozwija zgodnie ze swoją największą pasją - modą. Teraz już chyba jest jasne skąd w małym mieszkaniu Macademian Girl tyle kolorowych ubrań, dodatków dekoracyjnych, nawet dodatkowy wieszak na ubrania w salonie? Nowoczesny styl francuski aranżacji mieszkania ożywiają dodatki w stylu glamour.  W mieszkaniu widać też dużo czarno – białych dodatków związanych z Nowym Jorkiem, modą i wielkim kinem. Na ścianach zobaczymy zdjęcia Kate Moss, Marlona Brando i Jamesa Deana, fototapetę na drzwiach z reprodukcją graffiti brytyjskiego artysty Banksy’ego i zdjęcie diamentowej czaszki w stylu glamour autorstwa Damiena Hirsta.

Czytaj też: Jak urządzić stylowy salon? >>>

Salon z białą kuchnią w małym mieszkaniu

Salon z kuchnią stanowią strefę dzienną w małym mieszkaniu. Filmową dekoracją białej kuchni jest panel nad blatem z czarno – białą, panoramiczną fotografią Nowego Jorku – miasta, które nigdy nie śpi! Idealna sytuacja dla blogerów modowych! Kuchnia jest mała, ale dobrze wyposażona we wszystkie potrzebne urządzenia AGD. Na lodówce Tamara umieszcza pamiątkowe magnesy z wielu podróży, ulotki, „przypominajki”, nawet biżuterię czyli wszystko to (no może oprócz biżuterii) co umieszcza większość z nas na swoich lodówkach. Ulubiony styl Macademian Girl czyli styl glamour pojawia się w postaci  lamp nad półwyspem i białych, skórzanych hokerów. W salonie króluje modna szara sofa Chesterfield z mobilnym podnóżkiem. Na białych otwartych półkach Tamara umieściła swoje ulubione książki – nie tylko o modzie oraz mnóstwo kolorowych, stylowych drobiazgów. Są tam nawet śniegowe kule – pamiątki z podróży do ciekawych miast.

Czytaj też: wybraliśmy najlepsze wyposażenie do kuchni! Zobacz >>>

Aranżacja sypialni w małym mieszkaniu

Sypialnia jest pomieszczeniem wyjątkowo małym. Ale dzięki temu, łóżko z pikowanym, tapicerowanym zagłowiem, zajmujące całą szerokość pokoju wygląda jak … królewskie łoże. Czarna dekoracja okna i kryształkowe kinkiety tworzą intymną, kobiecą przestrzeń. Oprócz łóżka najważniejszym  meblem w sypialni jest oczywiście szafa.

Zobacz też: jak mieszka chirurg gwiazd doktor Gojdź?

Mieści w sobie nieskończoną ilość kolorowych, stylowych ubrań. Szafa blogerki modowej musi być oczywiście wyposażona w lustro. Ale nie jest to jedyne lustro w sypialni. Macademian Girl musi sprawdzić stylizacje z każdej strony, stąd jeszcze jedno ogromne lustro, w złotej ramie oparte o ścianę. Tamara może je swobodnie przestawiać i oglądać się z każdej strony.

Więcej o Domach Gwiazd zobaczycie w Domoplus.pl

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021