Aranżacja wnętrza w STYLU WIEJSKIM: mieszkania z duszą ZDJĘCIA

2020-06-25 12:13

Udana aranżacja domu w stylu wiejskim to taka, w której gospodarze podtrzymują tradycję wiejskości, a unikają wrażenia skansenu. Aranżacja wnętrza z duszą wymaga dobrego pomysłu i cierpliwości. Wnętrza w stylu wiejskim odpłacą nam wyjątkowym charakterem i przytulnością. Zobacz zdjęcia prawdziwych wnętrz w wiejskim stylu!

Spis treści

  1. Dom w stylu wiejskim: aranżacja wnętrza z klimatem
  2. Dom w stylu wiejskim - GALERIE ZDJĘĆ

Styl rustykalny doskonale znosi łączenie sprzętów i dekoracji z różnych epok i tradycji, ale niektóre zdecydowanie mu szkodzą. W aranżacji wnętrza w stylu wiejskim nie sprawdzą się miejska elegancja, plastikowa nowoczesność i dizajn. Wiejskie klimaty w aranżacji wnętrza to prostota i przytulność w bliskości z naturą. Wiadomo, że w aranżacji wnętrza w stylu wiejskim musi być drewno, kamień, cegła oraz sprzęty, które wpasują się w pewną surowość, ale z wdziękiem.

Zobacz: Dom na wsi: rustykalny wystrój wnętrza >>>

Dom w stylu wiejskim: aranżacja wnętrza z klimatem

Urządzając mieszkanie w stylu wiejskim, zacznij od rozejrzenia się po okolicy, czy nie można gdzieś nabyć starych wiejskich mebli. Teraz w wielu miejscach powstają antykwariaty-graciarnie z meblami, ceramiką i różnymi ciekawymi starociami. Stare meble możesz przemalować, zmienić obicia, ubrać w nowe pokrowce. Aranżacja wnętrza w stylu wiejskim wymaga czasu. Nie warto kupować nowych mebli i wypoczynku. Lepiej zbieraj powoli różne sprzęty, które z czasem stworzą całość jedyną w swoim rodzaju, odzwierciedlającą twój gust i upodobania. Kuchnia w stylu wiejskim pomoże nam wyeksponować zbiory starej porcelany i innych naczyń, które mogą stać się ozdobą. Naczyniami można ozdobić też ściany. Nie bój się wieszać na ścianach nawet dziwnych przedmiotów – w stylu wiejskim wszystko może być dekoracją.

Naturalne kolory, niebanalne ozdoby nadadzą aranżacji wnętrza w wiejskim stylu niebanalny charakter.

Polecamy: Loft w rustykalnej oprawie: jak pogodzić skrajności w aranżacji wspólnego domu? >>>

Dom w stylu wiejskim - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak urządzić wnętrza w stylu rustykalnym. Zainspiruj się naszymi galeriami i śmiało czerp z nich pomysły!

Nie przegap: Projekt kuchni: funkcjonalna kuchnia w stylu rustykalnym >>>

Elegancka i jasna kuchnia od WZ Studio
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE