Aranżacja wnętrza w STYLU WIEJSKIM: mieszkania z duszą ZDJĘCIA

2020-06-25 12:13

Udana aranżacja domu w stylu wiejskim to taka, w której gospodarze podtrzymują tradycję wiejskości, a unikają wrażenia skansenu. Aranżacja wnętrza z duszą wymaga dobrego pomysłu i cierpliwości. Wnętrza w stylu wiejskim odpłacą nam wyjątkowym charakterem i przytulnością. Zobacz zdjęcia prawdziwych wnętrz w wiejskim stylu!

Spis treści

  1. Dom w stylu wiejskim: aranżacja wnętrza z klimatem
  2. Dom w stylu wiejskim - GALERIE ZDJĘĆ

Styl rustykalny doskonale znosi łączenie sprzętów i dekoracji z różnych epok i tradycji, ale niektóre zdecydowanie mu szkodzą. W aranżacji wnętrza w stylu wiejskim nie sprawdzą się miejska elegancja, plastikowa nowoczesność i dizajn. Wiejskie klimaty w aranżacji wnętrza to prostota i przytulność w bliskości z naturą. Wiadomo, że w aranżacji wnętrza w stylu wiejskim musi być drewno, kamień, cegła oraz sprzęty, które wpasują się w pewną surowość, ale z wdziękiem.

Zobacz: Dom na wsi: rustykalny wystrój wnętrza >>>

Dom w stylu wiejskim: aranżacja wnętrza z klimatem

Urządzając mieszkanie w stylu wiejskim, zacznij od rozejrzenia się po okolicy, czy nie można gdzieś nabyć starych wiejskich mebli. Teraz w wielu miejscach powstają antykwariaty-graciarnie z meblami, ceramiką i różnymi ciekawymi starociami. Stare meble możesz przemalować, zmienić obicia, ubrać w nowe pokrowce. Aranżacja wnętrza w stylu wiejskim wymaga czasu. Nie warto kupować nowych mebli i wypoczynku. Lepiej zbieraj powoli różne sprzęty, które z czasem stworzą całość jedyną w swoim rodzaju, odzwierciedlającą twój gust i upodobania. Kuchnia w stylu wiejskim pomoże nam wyeksponować zbiory starej porcelany i innych naczyń, które mogą stać się ozdobą. Naczyniami można ozdobić też ściany. Nie bój się wieszać na ścianach nawet dziwnych przedmiotów – w stylu wiejskim wszystko może być dekoracją.

Naturalne kolory, niebanalne ozdoby nadadzą aranżacji wnętrza w wiejskim stylu niebanalny charakter.

Polecamy: Loft w rustykalnej oprawie: jak pogodzić skrajności w aranżacji wspólnego domu? >>>

Dom w stylu wiejskim - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak urządzić wnętrza w stylu rustykalnym. Zainspiruj się naszymi galeriami i śmiało czerp z nich pomysły!

Nie przegap: Projekt kuchni: funkcjonalna kuchnia w stylu rustykalnym >>>

Elegancka kuchnia w bieli, architekci WZ Studio