Projekt sypialni: sypialnia w kolorach ziemi

2013-01-04 15:30

Aranżacja sypialni w barwach natury jest przytulna i funkcjonalna. Projekt sypialni zakładał, że poza strefą wypoczynku znajdzie się tam również miejsce do pracy.

Przytulna sypialnia została zaprojektowana ze starannością, gdyż musiało się w niej znaleźć miejsce na wielkie łóżko i pojemną szafę. Projekt sypialni zakładał także niewielkie miejsce do pracy. Meble w sypialni wykonano na zamówienie, a ich projekty były bardzo staranne – zabudowa sypialni wykorzystuje przeznaczone dla niej miejsce do ostatniego milimetra. Projekt sypialni uwzględnił tak samo wykończoną podłogę z jasnej deski jak w reszcie mieszkania, co dało efekt przestronności.

Projekt przytulnej sypialni

Naturalne drewno, odcienie szarości, bieli i beżu to sprawdzone połączenie dla osób ceniących klasyczne i przytulne wnętrza. Projekt sypialni w przyjaznej bazie kolorów ziemi sprawia, że jest ona spójna z resztą mieszkania. W sypialni wykorzystano barwy ciemniejsze: ciemno-szara ściana ładnie komponuje się z ciemnymi lampami i kolorem łóżka. Te natomiast są ciekawym kontrastem dla reszty ścian w jasnych kolorach. Nad zagłówkiem łóżka powieszono zdjęcia natury, które nawiązują do stylu eko w całym mieszkaniu. Uwagę w sypialni zwracają ciekawe nocne lampki w owalnym kształcie, mocowane do sufitu. Projekt sypialni z szafą wnękową z lustrami na całej szerokości drzwi podwaja sypialnię i dodaje jej przestrzenności. Projekt sypialni jest funkcjonalny, a zastosowana stylistyka sprzyja wypoczynkowi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022