Sypialnia to miejsce odpoczynku, warto więc zaaranżować je w taki sposób, by sprzyjało relaksowi. Niemalże całą powierzchnię sypialni w dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni 38 mkw zajmuje ogromne wygodne łóżko, idealne na dobry wypoczynek.

Mała sypialnia z mocnym akcentem

Dominującym akcentem w małej sypialni jest jedna z ulubionych barw właściciela mieszkania. Turkusowy kolor na ścianie jest spokojny i elegancki zarazem. Aby sypialnia z mocnym akcentem nie sprawiała wrażenia zbyt poważnej w centralnym miejscu na ścianie znalazła się zabawna naklejka oraz cytat z ulubionego reżysera.

Stonowana aranżacja małej sypialni sprzyja wypoczynkowi

Z mocnym kolorem ścian zestawiono białą barwę naklejki (podobne wzory oferuje sklep internetowy www.naklejkisalamandra.pl) i pościeli na łóżku. Stonowany, spokojny kolor poduch kupionych w sklepach Ikea i BoConcept, pledu z Ikei i krzesła wprowadza do wnętrza relaksacyjny nastrój. Choć okno przysłonięte białą roletą doskonale izoluje sypialnię nie przytłacza małej sypialni i nie zmniejsza optycznie jej powierzchni. Brązowe dodatki sprawiają, że zupełnie inne w stylizacji wnętrze sypialni stanowi spójna całość z pozostałymi przestrzeniami wnętrza.

Światło w małej sypialni tworzy atmosferę

Dopełnieniem aranżacji sypialni jest oświetlenie. Nad łóżkiem zawisły dwa oszczędne w formie żyrandole dające ciepłe łagodne światło. Klimat małej sypialni może zmieniać się dzięki dodatkowemu oświetleniu zamontowanemu za listwą wysoko na ścianie.