Wnętrza domu: salon z kuchnią w centrum nowoczesnych wnętrz

2015-10-02 17:05 Anna Rychlewicz

Wnętrza domu, w których dominują jasne kolory i naturalne materiały. Drewno, kamień i lniane tkaniny, dopełniono wyrazistymi akcentami, które nadają aranżacji wnętrz wyjątkowego charakteru. Serce domu stanowi otwarta strefa dzienna, gdzie na tle stonowanej aranżacji wyróżnia się oryginalne wykończenie ściany w salonie. Prezentujemy projekt wnętrz domu, za który odpowiada Krystyna Dziewanowska z Red Cube Design.

Wnętrza domu otwartego: salon z kuchnią i jadalnią

Otwarta na salon kuchnia to klasyczne wnętrza w stylu minimalistycznym. W kwestii zabudowy meblowej, projektantka zdecydowała się na prostą zabudowę w jasnym, która zapewniając optymalne ilości miejsca do przechowywania, nie wychodzi na prowadzenie aranżacji. Całość dopełniona drewnianym blatem, otula wnętrze przyjemnym domowym klimatem. Na granicy salonu z kuchnią zaaranżowano strefę jadalnianą, nawiązującą stylistyką do eleganckich i stylowych przestrzeni.

Sprawdź też: czarne ściany - udomawiamy czerń we wnętrzu

Część wypoczynkową stanowią dwie popielate kanapy dopełnione czarnym stolikiem. Elementem przełamującym minimalistyczną aranżację jest fotel w kolorze soczystej pomarańczy, który z pewnością nie pozostanie niezauważony. Kropkę nad i stanowi wykończenie kominkowo-telewizyjnej ściany, która przykuwa wzrok odważną czernią. W kwestii aranżacji sypialni postawiono na funkcjonalną nowoczesność, w której króluje wygodne łóżko oraz minimalistyczna czarna komoda z białymi frontami.

Kontakt z pracownią:

Red Cube Design
ul. Motylkowa 60
Wrocław
www.redcubedesign.pl

Zobacz inne realizacje Red Cube Design