Tak mieszkają Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Influencerzy postawili prostotę nad luksusami

2023-02-21 9:51

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz-Dąbrowska to jedna z potężniejszych polskich par influencerów. Razem ze swoimi dwiema córeczkami mieszkają w Warszawie, a niedawno ogłosili, że ich rodzina jeszcze się powiększy! Sprawdzamy, jak się urządzili!

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz
Autor: instagram.com/sylwiaprzybysz

26-letni Jan i 24-letnia Sylwia w tamtym roku się pobrali i są rodzicami Poli i Neli. Na początku lutego dowiedzieliśmy się, że dziewczynki będą miały rodzeństwo. Póki co pięcioosobowa rodzina będzie musiała pomieścić się w mieszkaniu, jednak jakiś czas temu influencerzy pochwalili się, że kupili oddaloną od Warszawy o 1,5 godziny drogi działkę i zaczynają budowę 400-metrowego domu.

To jednak nie wszystko. W sumie mają dwa mieszkania w stolicy, które po przeprowadzce planują wynajmować i jeszcze jedną działkę pod lasem, na której stoi niewielka chata.

W mieszkaniach polskich gwiazd od jakiegoś czasu wybija się mocny trend: stonowanych barw: bieli, beżów i szarości, nieprzełamanych żadną nutą kolorystyczną. Takie również jest mieszkanie Dąbrowskich.

Cegła w salonie? Czemu nie! Na jednej ze ścian salonu dziennego została ułożona biała cegiełka, a na niej zawisł telewizor. Naprzeciwko ustawiono jasną kanapę, a nad nią powieszono sporych rozmiarów obraz utrzymany w biało-czarnej tonacji. Obok niego znalazła się jeszcze nieco mniejsza grafika przedstawiająca kobietę i mężczyznę. Pokojowi przytulności nadały tekstylia: dywan i poduszki.

Kuchnia

Zupełnie niewyróżniająca się i minimalistyczna kuchnia została również urządzona na biało. Przybysz i Dąbrowski zdecydowali się na meble o białych, niefrezowanych frontach i uzupełnili je białym blatem. Na podłodze z kolei ułożono panele wpadające w szare tony - te same, co w salonie.

Pokój dziecinny Poli

Wchodząc do tego pomieszczenia, od razu wiemy, że jesteśmy w pokoju dziecka, co przy obecnych trendach nie zawsze jest takie oczywiste. Pokój Poli jest w delikatnym różowym kolorze. Do środka wstawiono białe, proste mebelki. Zadbano o miejsce do przechowywania, więc w szafkach znalazło się sporo koszy, w których można szybko posegregować zabawki.

Łazienka Dąbrowskich

Widać, że ktoś tu ma słabość do cegły! Tej nie mogło zabraknąć również w łazience. Tym razem czerwoną zestawiono z szarymi płytkami. W niewielkiej przestrzeni udało zmieścić się wannę, w której dzięki szklanemu parawanowi można również też wziąć prysznic. Pod podświetlanym lustrem postawiono białą szafkę. 

Sypialnia

Sypialnia jest poniekąd kopią salonu. Tutaj również postawiono na ścianę z jasnej cegły. Łóżko jest w całości obite szarym materiałem, a wszystkie pozostałe meble są białe.

Przeczytaj również: