Friz kupił dom za 7 mln złotych, teraz pokazał kolejny. Zamieszkał tu razem z Wersow

2022-11-03 9:38

Friz i Wersow to para jednych z najpopularniejszych polskich influencerów i youtuberów. Karol Wiśniewski swoją markę osobistą przekuł w dochodowy biznes i bez skrępowania chwalił się w mediach społecznościowych zakupem domu za 7 milionów złotych! Teraz razem z Weroniką Sową stali się szczęśliwymi posiadaczami kolejnej nieruchomości.

Dom Friza i Wersow
Autor: instagram.com/wersow, instagram.com/frizoluszek, Youtube, kadr z kanału Wersow

Nie musieliśmy długo czekać, aby zobaczyć dom influencerów w całej okazałości. Na kanale Wersow pojawił się długi film przedstawiający ich rezydencję, która, jak podaje pudelek.pl, znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Krakowa. 

Dom Friza i Wersow
Autor: instagram.com/wersow, instagram.com/frizoluszek

To nie pierwszy dom, jakim chwalą się członkowie Ekipy. Jakiś czas temu Friz pokazał inną nieruchomość, którą kupił za 7 milionów złotych! Nie zamierzał jednak w niej mieszkać, ale realizować swój kolejny projektu “GENZIE”.

Dom Friza i Wersow
Autor: instagram.com/wersow, instagram.com/frizoluszek

Ile Friz i Wersow zapłacili za swój nowy, wspólny dom? Chociaż tym razem nie zdradzili kwoty, sądząc po rozmiarach i wyposażeniu willy można sądzić, że mogli wydać na nią kolejne kilka milionów złotych!

Dom Friza i Wersow
Autor: instagram.com/wersow, instagram.com/frizoluszek

Ich nowa willa została urządzona w najwyższym standardzie. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i jasne, dzięki dużym, panoramicznym oknom. Na wideo, które pojawiło się na kanale Wersow, mogliśmy zobaczyć dom w takim stanie, w jakim zostawili go poprzedni właściciele. Było tam jeszcze raczej pusto, ale Wiśniewski i Sowa powoli urządzają i dekorują swoje gniazdko.

Dom Friza i Wersow
Autor: YouTube/kadr z kanału Wersow

Tym, co szczególnie zwraca uwagę i robi wrażenie, jest ogromny basen i zewnętrzne jacuzzi otoczone wysokim, ciemnym murem, do którego latem musi mocno przygrzewać słońce. Para na wideo nie ukrywała swojego podekscytowania tą częścią swojego nowego domu. Chętnie pokazała również inne pomieszczenia.

Dom Friza i Wersow
Autor: instagram.com/wersow, instagram.com/frizoluszek, YouTube - kadr z kanału Wersow

Te są utrzymane w stonowanych barwach. Wszystkie ściany pomalowano na biało. Białe są również meble kuchenne. Nie znajdziemy tu tak popularnych ostatnio jasnych, drewnianych podłóg. Zamiast tego w kuchni i salonie położono jasne, duże płytki, a na górze, np. w sypialni, brązową wykładzinę.

Dom Friza i Wersow
Autor: YouTube, kadr z kanału Wersow

Jeśli chodzi o łazienki, to monochromatyczny efekt uzyskano dzięki jednobarwnym, jasnobeżowym płytkom, które pojawiły się zarówno na podłogach, jak i ścianach. 

Dom Friza i Wersow
Autor: YouTube/kadr z kanału Wersow

Jak wam się podoba ich nowy dom?