Tak mieszka Monika Olejnik. Nie takich wnętrz się spodziewacie

2022-12-07 9:33

Monika Olejnik chętniej w mediach społecznościowych pokazuje swoje podróże, aktywność fizyczną czy książki niż swoje mieszkanie. Mimo tego co nieco udało się nam podglądnąć! Okazuje się, że słynąca z fantazyjnych i kolorowych stylizacji dziennikarka ma… całkiem zwyczajne lokum. Kto by się spodziewał?!

Mieszkanie Moniki Olejnik
Autor: instagram.com/monikaolejnik_official

Gdzie mieszka Monika Olejnik?

Jak podaje natemat.pl, mieszkanie Moniki Olejnik znajduje się na ul. Szucha w Warszawie, w bliskim towarzystwie Łazienek i Parku Ujazdowskiego. To doskonałe miejsce dla kogoś, kto tak jak gwiazda TVN-u, często biega. Z kolei ze swoich okien dziennikarka  ma oko… na Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Ministerstwo Edukacji Narodowej! Przypadek?

Mieszkanie Moniki Olejnik
Autor: instagram.com/monikaolejnik_official

Mieszkanie Moniki Olejnik: jak wygląda salon?

Mieszkanie Moniki Olejnik jest całkiem zwyczajne. Na podłodze położono drewniany parkiet w kolorze wpadającym w mahoń. W swoim salonie dziennikarka posiada bogatą biblioteczkę, której zawartością lubi się chwalić i często fotografuje się na jej tle.

Mieszkanie Moniki Olejnik
Autor: instagram.com/monikaolejnik_official

Pod dużym oknem ustawiono granatową sofę, na której Olejnik odpoczywa przy lekturze. Książki ma dosłownie na wyciągnięcie ręki, te ściśle wypełniają cały regał, a właściwie już się tam nawet nie mieszczą, dlatego ich spory stos znalazł się również na stoliku pomocniczym, stojącym obok kanapy.

Mieszkanie Moniki Olejnik
Autor: instagram.com/monikaolejnik_official

Kuchnia Moniki Olejnik

Poza salonem, Monika Olejnik podzieliła się w mediach społecznościowych jeszcze swoją kuchnią. Dziennikarka zdrowo się odżywia i jest wegetarianką. Czasami pokazuje się przy gotowaniu, więc właśnie wtedy można co nieco podglądnąć.

Jej kuchnia jest nowoczesna. Podłogę wyłożono jasnym drewnem, a Olejnik postawiła na szafki kuchenne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Spore wrażenie robi backsplash - kamień zdaje się być czarny, jednak przy zmianie oświetlenia wpada w zielone tony. Jak przystało na dziennikarkę, nawet podczas gotowania ta nie pozostawia książek na boku, ale dzieli się ze swoimi obserwującymi wiedzą i własnymi spostrzeżeniami.

Przeczytaj również:

Źródło: naTemat.pl

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE