Jak mieszka Kuba Wojewódzki? 250-metrowy apartament jest pełny dzieł sztuki

2023-12-21 9:39

Kuba Wojewódzki mieszka w Warszawie. Wnętrza jego 250-metrowego apartamentu można podglądnąć w jego mediach społecznościowych. W oczy rzuca się przepych, z jakim się urządził. Klasy nowoczesnym wnętrzom dodają dzieła sztuki oraz designerskie dodatki. Zobaczcie, jak mieszka Kuba Wojewódzki!

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki?
  2. Jak mieszka Kuba Wojewódzki?
  3. Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego. Salon
  4. Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego: kuchnia i jadalnia
  5. Dom Kuby Wojewódzkiego. Łazienka w beżach i brązach
  6. Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego. Zdjęcia

Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki na co dzień, aczkolwiek posiada więcej niż jedną nieruchomość. Media od lat rozpisują się o posiadłościach, które ma w swoim portfolio Kuba Wojewódzki, m.in. o apartamencie w Gdyni czy 250-metrowym mieszkaniu w Warszawie, w którym kręci swój autorski program. 

W mediach społecznościowych Kuby Wojewódzkiego stale pojawia się natomiast mieszkanie, które celebryta kupił najprawdopodobniej na początku 2019 roku. Wtedy właśnie dziennikarz opublikował pierwsze zdjęcie z pustego, nowego lokalu i opatrzył podpisem "My new home", a także hasztagiem  "Warszawa" i "łazienkikrólewskie". 

Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego jest przestronne i urządzone w nowoczesnym stylu. Ogromny salon płynnie przechodzi w jadalnię, a następnie łączy się z jasną, obudowaną drewnem kuchnią. Poszczególne strefy wydzielają meble oraz ścianki i filary.

W mieszkaniu Kuby Wojewódzkiego dominuje minimalistyczna, stonowana kolorystyka. Urządzając swoje gniazdko, dziennikarz postawił również na naturalne materiały takie jak kamień czy drewno, które ociepla wnętrze, dodając mu przytulnego, domowego charakteru. W różnych częściach apartamentu celebryta ustawił również nowoczesne rzeźby. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak mieszka Maryla Rodowicz? Stuletnia willa, złote krany i palmy w ogrodzie

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego. Salon

W salonie Kuby Wojewódzkiego centralne miejsce zajmuje duży, granatowy narożnik. Miejsce znalazł tu również okrągły stolik kawowy z blatem z ciemnego marmuru, ogromny telewizor i nowoczesny system nagłośnienia.

Zamiast jednego, centralnego źródła światła, dziennikarz zamontował na suficie prostokątną szynę z czarnymi reflektorami. To praktyczne rozwiązanie — w każdym momencie można dodać więcej lamp i rozmieścić je wedle uznania. 

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego: kuchnia i jadalnia

W strefie jadalni znajduje się okrągły stół z blatem z jasnego marmuru, ale to nie on rzuca się najbardziej w oczy, a oryginalny designerski żyrandol zawieszony tuż nad nim. Prawda, że robi wrażenie?

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak mieszka Beata Kozidrak? Zaglądamy do warszawskiej willi artystki

W kuchni Kuby Wojewódzkiego króluje drewno i szarości. Drewniana zabudowa sięga aż do sufitu, kryjąc w sobie m.in. pokaźnych rozmiarów podwójną lodówkę. Dla kontrastu blat roboczy jest szary, podobnie jak duża kuchenna wyspa. 

Podłoga w kuchni Kuby Wojewódzkiego również jest drewniana, co na pewno jest przyjemną w dotyku alternatywą dla zimnych płytek. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak mieszka Dominika Gwit? Przytulny apartament pełen kolorów i mebli retro

Dom Kuby Wojewódzkiego. Łazienka w beżach i brązach

W łazience dziennikarza królują ciepłe beże i brązy. Wanna, która stoi tuż przy kabinie walk-in została obłożona płytkami z brązowego marmuru. Stylowe płytki pojawiają się również na ścianie za wanną i ciągną się dalej, do strefy prysznica.

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego zostało urządzone nowocześnie, stylowo i z dbałością o szczegóły. Jest tu elegancko, luksusowo, a jednocześnie ciepło i przytulnie. 

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego. Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Iga Świątek? Urządziła się bez zbędnych zbytków

Piękna architektura. Domy mazurskie we wsi Lellowo

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny