Cleo pokazała swój luksusowy penthouse. Króluje tu czerń i złoto

2023-02-09 13:10

Cleo zachwyca na scenie kolorowymi, oryginalnymi kreacjami. Dlatego niektórzy mogą być zaskoczeni stonowanym wystrojem jej apartamentu. We wnętrzach króluje czerń i złoto. Jest luksusowo, elegancko i bardzo szykownie.

cosentino
Autor: Cosentino

Jak mieszka Cleo?

Jak podaje Super Express, Cleo kupiła luksusowy penthouse w sercu Warszawy w 2020 roku. Niestety, fani próżno szukali zdjęć gniazdka na Instagramie artystki. Wszystko zmienił ostatni wywiad dla marki Consentino.

Cleo nie tylko opowiedziała w nim o swoich czterech kątach, ale również pokazała kilka ujęć z penthouse’u. Robią wrażenie!

Gwiazda przyznała, że na każdym etapie projektowania i urządzania apartamentu posiłkowała się wiedzą i doświadczeniem specjalistów – projektantów i architektów, ale sama również brała udział w aranżowaniu wnętrz:

- Zaprojektowałam tę przestrzeń według własnych potrzeb, dobierając elementy funkcjonalne i kolory, poddając moje rysunki do weryfikacji profesjonalnym architektom, którzy nanieśli uwagi natury obliczeniowej i realizacyjnej. Od kilku pomysłów na szczęście mnie odwiedli, ale dali też kilka ważnych wskazówek – powiedziała artystka.

cleo
Autor: Cosentino

Studio nagraniowe

Cleo postanowiła przeznaczyć część mieszkania na studio nagraniowe. W efekcie powstało 50-metrowy pokój do nagrań i pomieszczenie realizatorskie. Ze względu na to, że cały apartament jest przeszklony, wygłuszenie i adaptacja akustyczna studia nagraniowego nie była łatwym zadaniem.

cosentino
Autor: Cosentino

Strefa spa

W mieszkaniu Cleo nie mogło zabraknąć strefy wellness, czyli przestronnego pokoju kąpielowego z wanną i prysznicem oraz oddzielnej sauny. W rozmowie z Cosentino artystka przyznała, że często tworzy teksty swoich piosenek będąc w saunie.

cleo
Autor: Cosentino

W pokoju kąpielowym Cleo dominuje czerń i złoto. Ściany pokryte są w całości podłużnymi płytami czarnego kamienia z białym użyleniem.

Złoto pojawia się w takich elementach wyposażenia jak misa WC, umywalka, bateria umywalkowa i wannowa czy wieszaki na ręczniki.

cleo
Autor: Cosentino

Salon z kuchnią

Strefa dzienna to przestronna przestrzeń „pełniąca funkcje wszelakie”. Piosenkarka chętnie tu odpoczywa, czasem pracuje, a czasem oddaje się „eksperymentom kulinarnym”.

W kuchni, podobnie jak w pokoju kąpielowym, pierwsze skrzypce gra czarno-złoty duet. Elegancka, czarna wyspa z płytą zachęca do gotowania, natomiast o efekt wow dba oryginalna złota ściana – na takim tle nawet prosta jajecznica musi prezentować się jak przyrządzona w 5-gwiazdkowej restauracji.

cleo
Autor: Cosentino

W strefie relaksu komfortowy odpoczynek zapewnia czarny welurowy narożnik na cienkich złotych nóżkach. Tuż przy nim piosenkarka ustawiła prostokątny czarny stolik kawowy i ogromną doniczkę z rozłożystą palmą.

Soczyście zielone liście przełamują hegemonię złota i czerni, wprowadzając kolorystyczny kontrast i ożywiając nieco wnętrze.

cleo
Autor: Cosentino

Apartament Cleo to elegancka przestrzeń urządzona z dbałością o szczegóły. Mimo wszechogarniającej czerni mieszkanie piosenkarki nie jest ponure – głównie ze względu na duże przeszklenia, które zapewniają mnóstwo dziennego światła, błyszczące się złoto, a także jasne płytki podłogowe.

Zobacz, jak mieszkają polskie gwiazdy

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE