Zajrzeliśmy do mieszkania Sanah. Jest dokładnie takie jak ona: pełne kwiatów, nostalgii i uroku

2022-08-01 11:55
sanah
Autor: getty images

Sanah nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej „Szampana” „Królową dram” czy „Melodię” znają na pamięć miliony Polaków. Artystka bardzo strzeże swojej prywatności, ale zdarza się jej publikować na Instagramie zdjęcia ze swojego mieszkania. Jedno spojrzenie na wnętrza i wiadomo, że mieszka w nich artystyczna dusza!

Jak mieszka Sanah?

Sanah urządziła się na parterze w jednej z warszawskich kamienic. W mieszkaniu wokalistki czuć klimat starego budownictwa – wysokie sufity, drewniany parkiet ułożony w jodełkę, stylowe kraty w oknach… Ale dzięki artystycznej ręce wokalistki, kilku dodatkowym i kwiatom, zwyczajne białe ściany oraz duże pomieszczenia nabierają klimatycznego, wręcz magicznego wyrazu.

Wokalistka chętnie łączy nowoczesne rozwiązania z nostalgicznymi elementami popularnymi w czasach PRL-u. Znajdziemy tutaj na przykład lekkie białe meble w typie IKEA oraz retro fotele czy kryształowe wazony, które poupychane są na każdym babcinym strychu.

W mieszkaniu Sanah wyjątkowy klimat nadają liczne dodatki, czasem kojarzące się z kiczowatym, kampowym stylem – np. obrazy z łabędziami. Mimo to całość tworzy ciekawy efekt „artystycznego nieporządku”. Wnętrzom nie można odmówić uroku, przytulności i kreatywności.

Na licznych zdjęciach, które wokalistka publikuje na swoim instagramowym profilmu możemy zauważyć, że jej gniazdko tonie w kwiatach – i nie tylko w tych doniczkowych, ale również ciętych! Nawet gdy kwiaty w wazonie uschną artystka stworzy z nich piękną kompozycję.

Jak na mieszkanie prawdziwej muzycznej duszy przystało, w jednym z pokoi Sanah stanęło duże czarne pianino. Jest tam też sporo miejsca – idealnie do organizowania domowych koncertów w gronie najbliższych.

Na jednym ze zdjęć widać fragment kuchni piosenkarki – wydaje się być ona raczej kompaktowym, małym pomieszczeniem urządzonym w minimalistycznym stylu z jasnymi płytkami i prostymi meblami z drewnianą okleiną.

W mieszkaniu piosenkarki dominują białe ściany, będące tłem dla kolorowych dodatków, kwiatów, cottonballsów itd. Inaczej jest w sypialni, której ściany Sanah pomalowała na… fioletowo! W przytulnej sypialni stanęło też łóżko z ciężką metalową ramą.

Mieszkanie Sanah to zdecydowanie jedno z ciekawszych wnętrz polskich gwiazd – jest przytulne, ciepłe, widać, że urządzała je artystyczna dusza. My jesteśmy oczarowani!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE