Pomysły na aranżację pokoju dziennego: trendy jesień 2014

2014-08-25 18:00 Milena Tuzimek

Jakie trendy w projekt salonu będą modne jesienią 2014? Jakie meble i dodatki wybrać do pokoju dziennego? Przygotowaliśmy przegląd trendów na jesień 2014. Znajdą się w nim nawiązania do stylu industrialnego, loftowego, retro, a nawet inspiracje stylem glamour. Prezentujemy 12 POMYSŁÓW na projekt salonu zgodną z trendami na jesień 2014!

W projekcie wnętrz podobnie jak w każdej innej branży, co sezon pojawiają się propozycje nowych trendów. Jesień 2014 to przede wszystkim inspiracje różnymi stylami, dzięki czemu każdy z nas znajdzie dla siebie gotowe pomysły na modne i funkcjonalne wnętrza.

Pomysł na aranżacje: jakie trendy w aranżacji pokoju dziennego będą modne w sezonie jesień-zima 2014?

Nowy sezon to inspiracje stylem industrialnym i loftowym. Warto przypomnieć, że wnętrza w tych stylach to wyraźne nawiązanie do przemysłu. W pewnym stopniu przypominają one fabryki poprzez użycie we wnętrzach takich materiałów jak beton czy cegła. Meble wykorzystywane w aranżacji industrialnych wnętrz cechuje prostota i minimalizm. To samo dotyczy dodatków, które ograniczmy do niezbędnego minimum. Wśród trendów na jesień 2014 pojawi się również styl klasyczny we współczesnym wydaniu. Znajdziemy tu nawiązania do stylu dworskich posiadłości. Proste meble w kolorach beżu i szarości, ozdobne poduszki, stylowe narzuty i bogato zdobione dodatki - to jedno z wnętrz w stylu klasycznym, które zasługuje na szczególną uwagę. Co więcej mimo, że znajduje się wśród trendów na jesień 2014 jest niezwykle eleganckie i ponadczasowe. Dla wielbicieli stylu glamour mamy dobrą wiadomość: glamour w francuskim stylu jest nadal jednym z najczęściej wybieranych pomysłów na projekt pokoju dziennego w polskich domach. Zainspirujcie się naszą galerią, mamy dla Was 12 POMYSŁÓW na aranżację pokoju dziennego zgodną z trendami na jesień 2014!