Meble młodzieżowe: POKÓJ DLA NASTOLATKÓW

 Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe z kolekcji Melanżżż.

Fot. Materiały prasowe firmy

Pokój nastolatków to zazwyczaj duży problem dla projektanta. Projekt wnętrza musi być dobrze przemyślany, aby młodzi ludzie chętnie wracali do swojego pokoju. Mają w tym pomóc meble młodzieżowe, odpowiednio dobrane kolory i... sami nastolatkowie.

 Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe z kolekcji Melanżżż.

Fot. Materiały prasowe firmy

Pokój nastolatków. Pomoc młodych ludzi

Projekt wnętrza musi odpowiadać osobom, którym jest dedykowany. Jak urządzić pokój nastolatków? Zazwyczaj mamy z tym problem. Dlatego z pomocą przyszli specjaliści z firmy Paged Meble, którzy zaprosili do współpracy nastolatków i ich rodziców. Młodzi ludzie pomogli w tworzeniu interesujących mebli młodzieżowych.Dzięki ich współpracy powstały dwie kolekcje: meble młodzieżowe Dozo i meble młodzieżowe Melanżżż. To właśnie one sprawią, że każdy pokój nastolatków przybierzę formę odpowiadającą jego lokatorom.

Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe kolekcja Dozo.

Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe kolekcja Dozo.

NIE PRZEGAP

Pokój nastolatków. Kolorowy pokój

Prezentowane meble młodzieżowe są bardzo elastyczne i mogą być dostosowywane do bieżących potrzeb młodzieży - zapewnia Anna Gołębicka z Paged Meble. Pierwszy komplet, kolekcję Dozo, tworzą meble młodzieżowe, w których zastosowano boczki. Sprawia to, że wszystkie meble młodzieżowe w tej kolekcji pełnią rolę konstrukcji nośnej. Dzięki temu pokój nastolatków będzie mógł często zmieniać aranżację. Kolorowe meble sprawią, że już w żadnym pokoju młodego człowieka nie zagości monotonia.

Pokój nastolatków. Łatwość dekoracji

Druga kolekcja, o nazwie Melanżżż, charakteryzuje się oryginalną kolorystyką i wymiennymi frontami. Wygląd poszczególnych mebli można z łatwością zmieniać, poprzez wymianę frontów szuflad, szaf i komód. Kolejnym plusem tej kolekcji jest to, że wybrane meble młodzieżowe mają kółka. Z uwagi na ich obecność zmiana wystroju pokoju jest nie tylko przyjemna, ale też łatwo przystosowalna do wizyt znajomych nastolatka.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY