Meble do salonu: wybieramy sofy i dodatki do salonu: CENY, marki, SKLEPY!

2014-04-29 19:03 Agnieszka Zawadzka

Wybraliśmy dla was meble i dodatki do salonu: różne stylistycznie i na każdą kieszeń! Zainspiruj się naszymi zestawami mebli do salonu i sprawdź w jakim stylu urządzić salon! Wszystkie meble pochodzą z polskich sklepów. Oto gotowe zestawy mebli do salonu.

Sofa wykorzystywana głównie do celów towarzyskich powinna mieć sprężyste i niezbyt głębokie siedzisko (żeby goście się w niej nie zapadali); znakomicie sprawdzają się modele modułowe, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji. Meble wypoczynkowe miękkie, rozłożyste są dobre dla rodzin lubiących wspólnie spędzać czas w salonie, ale uwaga – takie kanapy sprzyjają drzemkom! Kupując model sofy „rodzinny”, warto zwrócić uwagę na obicie (tkaniny z powłoką teflonową są mniej podatne na plamy, nie przyjmują wilgoci). Jeśli sofa ma też pełnić funkcję łóżka, trzeba przyjrzeć się podnośnikom - muszą być trwałe i wygodne, przyda się też skrzynia na dodatkową pościel.

W galerii zdjec wybralismy kilka pasujacych do siebie zestawow mebli do salonu, do kanap w roznym stylu dobralismy stoliki kawowe, komody, lampy i wazony. Wypocznij w salonie kupujac wygodne i pasujace do siebie meble oraz dodatki.