Meble do salonu: wybieramy sofy i dodatki do salonu: CENY, marki, SKLEPY!

2014-04-29 19:03

Wybraliśmy dla was meble i dodatki do salonu: różne stylistycznie i na każdą kieszeń! Zainspiruj się naszymi zestawami mebli do salonu i sprawdź w jakim stylu urządzić salon! Wszystkie meble pochodzą z polskich sklepów. Oto gotowe zestawy mebli do salonu.

Sofa wykorzystywana głównie do celów towarzyskich powinna mieć sprężyste i niezbyt głębokie siedzisko (żeby goście się w niej nie zapadali); znakomicie sprawdzają się modele modułowe, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji. Meble wypoczynkowe miękkie, rozłożyste są dobre dla rodzin lubiących wspólnie spędzać czas w salonie, ale uwaga – takie kanapy sprzyjają drzemkom! Kupując model sofy „rodzinny”, warto zwrócić uwagę na obicie (tkaniny z powłoką teflonową są mniej podatne na plamy, nie przyjmują wilgoci). Jeśli sofa ma też pełnić funkcję łóżka, trzeba przyjrzeć się podnośnikom - muszą być trwałe i wygodne, przyda się też skrzynia na dodatkową pościel.

W galerii zdjec wybralismy kilka pasujacych do siebie zestawow mebli do salonu, do kanap w roznym stylu dobralismy stoliki kawowe, komody, lampy i wazony. Wypocznij w salonie kupujac wygodne i pasujace do siebie meble oraz dodatki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE