Katarzyna Zielińska pochwaliła się domową oranżerią. To dżungla z prawdziwego zdarzenia

2023-02-08 11:25

Jedną z największych pasji Katarzyny Zielińskiej są rośliny. Swój dom po brzegi wypełniła ulubionymi okazami, a w jednym z pomieszczeń urządziła prawdziwą dżunglę. Zdjęciami z oranżerii aktorka pochwaliła się na Instagramie. Sami zobaczcie!

katarzyna zielińska
Autor: instagram.com/katarzynazielinska

Oranżeria Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego domu. Dzięki temu fani mogą podejrzeć, jak urządziła się ich idolka.

Okazuje się, że Katarzyna Zielińska jest ogromną miłośniczką roślin. Wystarczy spojrzeć na kilka ujęć z gniazdka aktorki, by się o tym przekonać – rośliny pojawiają się niemal na każdym zdjęciu.

Szczególnie imponujące są ujęcia z domowej oranżerii, w której aktorka stworzyła swoje zielone królestwo. Pomieszczenie ma przeszklone ściany i dach, a podłogę pokrywają jasne drewniane panele.

W głębi oranżerii Katarzyna Zielińska ustawiła wygodną leżankę z grubym materacem i kilkoma poduszkami – idealny mebel do odpoczynku po długim dniu lub popołudniowej drzemki.

Po lewej stronie stanął czarny regał z półkami, który aktorka zapełniła książkami i klimatycznymi dodatkami.

Największe wrażenie robi jednak otoczenie. Rośliny tropikalne o soczystozielonych liściach wypełniają każdy centymetr przestrzeni. Niektóre okazy są tak wysokie, że sięgają sufitu!

katarzyna zielińska
Autor: instagram.com/katarzynazielinska

„Mój zieleninowy świat. Tworzę go od trzech lat. Pielęgnuję każdego dnia” – napisała pod zdjęciem oranżerii Katarzyna Zielińska i dodała z humorem: „Moje nazwisko raczej nie jest przypadkowe”.

Jak przystało na prawdziwą roślinomaniaczkę aktorka ciągle szuka nowych okazów, które zasilą jej domową dżunglę. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zakupem ogromnego figowca lirolistnego (ficus lyrata). Roślina sięga prawie do sufitu. Prawda, że robi wrażenie?

katarzyna zielińska
Autor: instagram.com/katarzynazielinska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE