Jak urządzić mieszkanie. SALON nowoczesny

2011-07-14 15:35

Nowoczesny salon w bloku na warszawskiej Pradze. Właściciele zastanawiając się, jak urządzić mieszkanie, postawili przede wszystkim na wygodę i proste rozwiązania w aranżacji wnętrz. Meble do salonu kupowali na targach staroci, w IKEA, szukali też okazji w internecie. W salonie postawili na białe ściany i lśniące szare podłogi z paneli. Zgodnie twierdzą, że najważniejszy mebel w salonie to wygodna sofa dla gości.

Aldona i Paweł kupili dwupokojowe mieszkanie w bloku na warszawskiej Pradze. Zastanawiając się jak urządzić mieszkanie, zaczęli od zdjęcia krat w oknach, zerwali stare podłogi, zmienili kolor ścian. Remont mieszkania zrobili sami. Wszystkie ściany w mieszkaniu pomalowali na biało, żeby złapać jak najwięcej światła.

Nowoczesny salon i meble

Aranżacja wnętrz nie pochłonęła ogromnych pieniędzy i udała się znakomicie. Powstał nowoczesny salon. Właściciele wyeksponowali kolorowe meble i dodatki wnętrzraskie. Meble do salonu kupowali głównie w internecie i na bazarach, potem właścicielka je przerabiała. Salon urządzony jest skromnie, ale wygodnie i dizajnersko. Najważniejszy mebel w salonie to duża sofa, by w każdej chwili mogli się na niej przespać goście. Przy rozkładanym stole zmieści się kilka osób.

Salon: szara podłoga

Lśniącą jak lustro podłogę z paneli położono w całym mieszkaniu, z wyjątkiem łazienki. Szara podłoga ma same zalety - spina stylistycznie wnętrze i je rozświetla. - Podłoga w salonie jest bardzo praktyczna, łatwo się ją myje, poza tym jest ciepła i przyjemna w dotyku. Za nic nie wróciłabym do parkietu - mówi właścicielka mieszkania.