Jak mieszka Beata Kozidrak? Zaglądamy do warszawskiej willi artystki. Jej dom robi wrażenie!

2022-08-08 13:03

Beata Kozidrak może poszczycić się nie tylko imponującą karierą muzyczną, ale również pięknym domem. Wokalistka kilka lat temu przeprowadziła się z Lublina do Warszawy i zamieszkała w 230-metrowej willi, w której znalazła się m.in. przestronna kuchnia w stylu prowansalskim czy ogromna garderoba. Zobacz, jak mieszka Beata Kozidrak!

Spis treści

  1. Dom Beaty Kozidrak
  2. Jak mieszka Beata Kozidrak?
  3. Garderoba Beaty Kozidrak
  4. Zobacz dom Beaty Kozidrak:

Dom Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak przez większość swojego życia związana była z Lublinem - tam się urodziła, wychowała i rozpoczęła karierę muzyczną. To właśnie w tym ponad 300-tysięcznym mieście wokalistka wybudowała dom, który dzieliła ze swoim ówczesnym mężem. W 2016 roku postanowiła przenieść się do Warszawy, by być bliżej córki i wnuków. 

W rozmowie z Ulą Chincz w programie "Gwiazdy prywatnie" Beata Kozidrak zdradziła, że nowe miejsce zamieszkania wybrała ostrożnie - piosenkarce zależało, by jej nowy dom był miejscem, w którym będzie czuć się dobrze i komfortowo. 

Dom Beaty Kozidrak z zewnątrz pomalowany jest na biało. Rustykalnego charakteru posiadłości nadają drewniane okna, stylizowane okiennice, a także kamienne elementy elewacji. Na tyłach gwiazda urządziła niewielki ogród z tarasem, gdzie może odpocząć i zrelaksować się z dala od ciekawskich spojrzeń. 

Beata Kozidrak wyznała Uli Chincz, że urządzając swoją willę korzystała z rad dekoratora wnętrz oraz architekta krajobrazu, a sam wystrój odzwierciedla jej gusta i charakter:

- Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia - wyznała gwiazda. Jak wygląda warszawskie gniazdko legendarnej wokalistki Bajmu? Zdjęcia znajdziesz w naszej galerii!

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Dom Beaty Kozidrak utrzymany jest w eklektycznym stylu. Wystrój czerpie z elementów stylu glamour, rustykalnego, angielskiego i klasycznego. Widać, że piosenkarka ceni elegancję, dobry smak i tradycyjne rozwiązania. Harmonia poszczególnych elementów sprawia, że wnętrza są szykowne i estetyczne, a przy tym przytulne i luksusowe. 

Biały salon wychodzi bezpośrednio na taras, a dzięki dużym przeszkleniom wydaje się jaśniejszy i przestronniejszy. Ciepła i szykowności nadają mu drewniane elementy - parkiet, meble, drzwi, a także skórzana sofa. W strefie dziennej w domu wokalistki znajdują się również liczne obrazy oświetlone stylowymi kinkietami oraz rodzinne fotografie zamknięte w okazałych, misternie rzeźbionych ramach. 

Wychodząc na taras Beata Kozidrak może wygodnie rozsiąść się w ogrodowym fotelu lub miękkiej sofie z dużymi poduszkami. Okazałe drzewa i krzewy natomiast zapewniają gwieździe prywatność, a ich nieco "dziki" wygląd doskonale wpisuje się w rustykalny styl podmiejskich posiadłości.

Przestronna kuchnia w stylu prowansalskim została oddzielona od jadalni wyspą. Białe szafki z ozdobnymi uchwytami kontrastują z brązowymi kamiennymi blatami. W kuchni Beaty Kozidrak znajdziemy również kilka pamiątek z Hiszpanii, akcesoria z drewna i wikliny, a nawet barwną porcelanę. W jadalni stanął natomiast solidny drewniany stół, przy którym może zmieścić się nawet 12 osób. Na ścianach gwiazda wyeksponowała, podobnie jak w salonie, obrazy olejne. 

Garderoba Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak zachwyca charyzmą na scenie i zamiłowaniem do pięknych strojów już od początków kariery muzycznej. Nie dziwi więc, że domowa garderoba piosenkarki pełna jest biżuterii, butów i ikonicznych kreacji. W przeszklonej gablocie w centrum garderoby Beata Kozidrak przechowuje swoją cenną biżuterię i akcesoria. W szafach i szafkach ustawionych dookoła piosenkarka trzyma ubrania, a także kolekcję swoich słynnych szpilek.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Zobacz dom Beaty Kozidrak:

Modna kuchnia. Zobacz trendy kuchenne obecnego sezonu