Jak mieszka Krzysztof Ibisz? Przytulnie, stylowo i z klasą

2021-12-09 13:43

Jak mieszka Krzysztof Ibisz? To pytanie zadaje sobie wielu fanów prowadzącego Taniec z Gwiazdami. Odpowiedź możemy znaleźć między innymi w mediach społecznościowych, gdzie Krzysztof Ibisz aktywnie działa, szczególnie na jego Instagramie. Sprawdziliśmy, jak wygląda mieszkanie gwiazdora Polsatu! Jest przytulnie, schludnie i stylowo.

Spis treści

  1. Jak mieszka Krzysztof Ibisz? Salon z kuchnią
  2. Domowe biuro Krzysztofa Ibisza
  3. Balkon - oaza relaksu 
  4. Zobacz, jak mieszka Krzysztof Ibisz

Jak mieszka Krzysztof Ibisz? Salon z kuchnią

Krzysztof Ibisz mieszka w przytulnym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Z publikowanych przez niego zdjęć na Instagramie wiemy, że najczęściej spędza czas w salonie. Pokój dzienny prowadzącego Taniec z Gwiazdami jest utrzymany w jasnych tonach. Beżowy narożnik z żółtymi poduszkami to ulubione miejsce odpoczynku Nicponia - uroczego bulteriera, który nie odstępuje Ibisza na krok. Schludnie urządzony salon Krzysztofa Ibisza zdobią również ciekawe obrazy, a o przytulny klimat dba drewniany parkiet w miodowym odcieniu.  

Salon w mieszkaniu gwiazdora Polsatu łączy się z kuchnią. Drewniane fronty szafek pięknie komponują się z dekoracyjnymi przeszkleniami. Potrzebne sprzęty wyeksponowane są na jasnym blacie, a o komfort użytkowania i ochronę przed wilgocią dba posadzka z płytek.

Domowe biuro Krzysztofa Ibisza

W salonie prowadzący Taniec z Gwiazdami ulokował również swoje domowe biuro. Na eleganckim biurku z ciemnego drewna stoi komputer, lampka i biurowe przybory. Tuż nad biurkiem wisi magnetyczna tablica - dzięki niej Krzysztof Ibisz może z łatwością planować swoją pracę i pamiętać o ważnych wydarzeniach.

Tuż obok biurka, na wąskiej szafce z szufladami stoi drukarka. Nie można zapomnieć również o białym skórzanym fotelu - praca w takich warunkach na pewno musi być czystą przyjemnością! Obok biurka, w dalszej części salonu Krzysztof Ibisz urządził niewielką jadalnię - ciemny stół z białymi krzesłami. 

Zobacz też: jak mieszkają polskie gwiazdy >>

Balkon - oaza relaksu 

Uwagę na zdjęciach przykuwa również balkon. Oprócz szarych, wygodnych mebli balkonowych znalazł się tam również biały outdoorowy dywan w modne printy czy rośliny, m.in. niewysoka tuja w drewnianej doniczce czy rząd dekoracyjnych traw. Oprócz tego, na balkonie konferansjera nie mogło zabraknąć również legowiska dla jego pupila (chociaż wydaje się, że upodobał on sobie wygodną balkonową sofę).

Zobacz, jak mieszka Krzysztof Ibisz