Dom Wiktorii Gąsiewskiej jest megaprzytulny. Z salonu ma widok na las, a w sypialni designerską lampę

2023-03-31 10:06

Wiktoria Gąsiewska swoją karierę rozpoczynała w filmowych produkcjach, ale to Rodzinka.pl była jej przepustką do kariery. Teraz Gąsiewska spełnia się jako aktorka i influenserka, chętnie pokazując w mediach społecznościowych swoją codzienność oraz nowy dom. Jak go urządziła?

Wiktoria Gąsiewska
Autor: instagram.com/wiktoria_gasiewska

Serial TVP dał jej nie tylko rozpoznawalność. Dzięki niemu poznała  też Adama Zdrójkowskiego, z którym była związana przez kilka lat. Para jednak się rozstała, a aktor w jednym z wywiadów przyznał, że w jego pustym mieszkaniu najbardziej doskwiera mu samotność. Zobaczcie, jak mieszka Adam Zdrójkowski.

Mieszkanie Wiktorii Gąsiewskiej

Na parterze domu Gąsiewskiej znajduje się duża przestrzeń, w której salon połączono z kuchnią. Na całym dole ułożono jasne dębowe deski. Szarą kanapę, którą wstawiono do rogu pokoju, skontrastowano z różowymi zasłonami

Z kolei po przeciwległej stronie stanął długi drewniany stół i białe krzesła. Nad nim zawisły szare lampy. Obok drzwi tarasowych ustawiono z kolei białą komodę.

Z salonu można wyjść na zewnątrz. Chociaż ogród Gąsiewskiej nie jest zbyt duży, znajduje się tam starodrzewie, które nadaje mu specyficzny klimat. Bezpośrednio za siatką ma również sporo zieleni.

Salon od przedpokoju oddzielają białe, przeszklone drzwi. To przy nich znajduje się też spore lustro, przy którym często fotografuje się aktorka. 

Z pokoju na piętro prowadzą dębowe schody z białym, podświetlanym podstopniem. Jedna ze ścian została wyłożona czerwoną cegiełką.

Sypialnia Wiktorii Gąsiewskiej

Sypialnia Gąsiewskiej znajduje się na poddaszu. Aktorka postawiła na popielate, tapicerowane łóżko, które stanęło bezpośrednio pod trójkątnym oknem. Obok niego zawisł łapacz snów. Nieopodal ustawiono białą szafkę nocną.

Uwagę zwraca szczególnie designerska lampa w kształcie małpy, trzymająca żarówkę. Bardzo podobną znaleźliśmy za bagatela 1149 zł!

Przytulnie się urządziła?

Przeczytaj również: