Tak wygląda apartament Mai Bohosiewicz. Łazienka przywodzi na myśl różany ogród

2023-03-15 12:12

Maja Bohosiewicz jest właścicielką dwóch mieszkań. Posiada ogromny luksusowy apartament o powierzchni ponad 150 m kw. oraz kamienicę na Mokotowie. Pierwsze mieszkanie, które Maja kupiła na kredyt, próbowała wynająć za bagatela 18 tys. zł miesięcznie. Sprawdźmy, czy jest warte swojej ceny!

Maja Bohosiewicz
Autor: instagram.com/majabohosiewicz

Apartament Soni został zaprojektowany przez architekta wnętrz. Ściany salonu pomalowano na delikatny szary kolor i ozdobiono sztukaterią. Ogromną przestrzeń wypełniła potężna, postawiona na szarym dywanie srebrna kanapa, a nad nią powieszono designerską lampę. 

Obok pojawił się stół, przy którym zmieściło się sześć foteli na srebrnych cienkich nóżkach.

Sonia Bohosiewicz
Autor: youtube.com/@tvnpl

Elegancka kuchnia

Bezpośrednio z salonu wchodzi się do kuchni, która jest osobnym pomieszczeniem. Tam zamiast jasnej dębowej podłogi, jaką ułożono w salonie, znalazły się delikatne marmurkowe płytki. Stylistycznie nawiązują do blatu, który położono na klasycznych, jasnoszarych meblach. 

Maja Bohosiewicz
Autor: TVN / Dzień dobry TVN

Jak wyznała Maja w rozmowie z “Dzień dobry TVN”, kuchnia nie jest jej królestwem i od gotowania woli pranie i sprzątanie. Tutaj za to spełnia się jej mąż, który wziął na siebie obowiązek gotowania. 

Kwiecista łazienka i sypialnia

Zdecydowanie naszym ulubionym pomieszczeniem w mieszkaniu Soni Bohosiewicz, jest łazienka. Aktorce i influenserce zamarzyły się kwiaty na ścianie. Postawiła na szkło, na którym został nadrukowany wybrany przez nią wzór. To praktyczne, ale z pewnością droższe rozwiązanie niż winylowa tapeta, która również sprawdzi się w łazience.

Maja Bohosiewicz
Autor: TVN / Dzień dobry TVN

Tym sposobem dwie spośród czterech ścian zamieniły się w różany ogród. Obok nich stanęła wolnostojąca wanna oraz umywalka na białej, robionej na zamówienie szafce. Z kolei naprzeciwko wanny ustawiono również toaletkę, przy której Maja często nagrywała live’y.

Sonia Bohosiewicz
Autor: youtube.com/@tvnpl

Łazienka Bohosiewicz bezpośrednio przylega do jej sypialni, jednak tych pomieszczeń nie oddzielają drzwi, ale czarna kotara. W sypialni, za zagłówkiem szarego tapicerowanego łóżka ponownie pojawił się motyw róż. Tym razem został on zamknięty w czarne, szerokie listwy. Na przeciwko niego na ścianie powieszono telewizor, a przy oknach zawisły czarne zasłony.

Przytulnie?

Przeczytaj również:

Źródło:

  • TVN
  • fakt.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE