Tak wygląda apartament Mai Bohosiewicz. Łazienka przywodzi na myśl różany ogród

2023-03-15 12:12

Maja Bohosiewicz jest właścicielką dwóch mieszkań. Posiada ogromny luksusowy apartament o powierzchni ponad 150 m kw. oraz kamienicę na Mokotowie. Pierwsze mieszkanie, które Maja kupiła na kredyt, próbowała wynająć za bagatela 18 tys. zł miesięcznie. Sprawdźmy, czy jest warte swojej ceny!

Maja Bohosiewicz
Autor: instagram.com/majabohosiewicz

Apartament Soni został zaprojektowany przez architekta wnętrz. Ściany salonu pomalowano na delikatny szary kolor i ozdobiono sztukaterią. Ogromną przestrzeń wypełniła potężna, postawiona na szarym dywanie srebrna kanapa, a nad nią powieszono designerską lampę. 

Obok pojawił się stół, przy którym zmieściło się sześć foteli na srebrnych cienkich nóżkach.

Sonia Bohosiewicz
Autor: youtube.com/@tvnpl

Elegancka kuchnia

Bezpośrednio z salonu wchodzi się do kuchni, która jest osobnym pomieszczeniem. Tam zamiast jasnej dębowej podłogi, jaką ułożono w salonie, znalazły się delikatne marmurkowe płytki. Stylistycznie nawiązują do blatu, który położono na klasycznych, jasnoszarych meblach. 

Maja Bohosiewicz
Autor: TVN / Dzień dobry TVN

Jak wyznała Maja w rozmowie z “Dzień dobry TVN”, kuchnia nie jest jej królestwem i od gotowania woli pranie i sprzątanie. Tutaj za to spełnia się jej mąż, który wziął na siebie obowiązek gotowania. 

Kwiecista łazienka i sypialnia

Zdecydowanie naszym ulubionym pomieszczeniem w mieszkaniu Soni Bohosiewicz, jest łazienka. Aktorce i influenserce zamarzyły się kwiaty na ścianie. Postawiła na szkło, na którym został nadrukowany wybrany przez nią wzór. To praktyczne, ale z pewnością droższe rozwiązanie niż winylowa tapeta, która również sprawdzi się w łazience.

Maja Bohosiewicz
Autor: TVN / Dzień dobry TVN

Tym sposobem dwie spośród czterech ścian zamieniły się w różany ogród. Obok nich stanęła wolnostojąca wanna oraz umywalka na białej, robionej na zamówienie szafce. Z kolei naprzeciwko wanny ustawiono również toaletkę, przy której Maja często nagrywała live’y.

Sonia Bohosiewicz
Autor: youtube.com/@tvnpl

Łazienka Bohosiewicz bezpośrednio przylega do jej sypialni, jednak tych pomieszczeń nie oddzielają drzwi, ale czarna kotara. W sypialni, za zagłówkiem szarego tapicerowanego łóżka ponownie pojawił się motyw róż. Tym razem został on zamknięty w czarne, szerokie listwy. Na przeciwko niego na ścianie powieszono telewizor, a przy oknach zawisły czarne zasłony.

Przytulnie?

Przeczytaj również:

Źródło:

  • TVN
  • fakt.pl