Wszystkie pomieszczenia domu łączą elementy: jednolita podłoga, białe listwy i meble. Aranżacja małego salonu jest  spójna i optycznie przestronna. Mieszkanie zostało stworzone z dwóch połączonych kawalerek, które ze sobą sąsiadowały. Właścicielka sama zaprojektowała rozkład pomieszczeń, a następnie dobrała meble i dodatki. Dlatego też mały salon od początku do końca urządzono zgodnie z planem.

Romantyczna aranżacja małego salonu

Mały salon jest bardzo widny i jasny. Jego ogromną ozdobą jest wystrój okien - oryginalne firany, podpatrzone przez właścicielkę i wiernie odwzorowane. W salonie wdzięcznie łączą się ciepłe odcienie beży, bieli i błękitu. Biały, romantyczny stolik ładnie komponuje się z  beżową sofą i fotelem w klasycznym stylu. Nad sofą powieszono długie lustro, dzięki któremu pokój wydaje się ciekawszy i większy. Niezwykle efektowny żyrandol z AlmiDécor nadaje salonowi elegancji.

Mały salon z korytarzem

Korytarzyk to nie tylko ciąg komunikacyjny, ale też miejsce dla pokaźnej szafy (IKEA). Aby zapobiec wrażeniu ciasnoty, górna część drzwi została oklejona lustrami. To było to! Nie dość, że wąskie przejście do małego salonu zyskało głębię, to jeszcze zwielokrotniło kredens (Klasikus) – dumę pani domu.