Obejrzyj program DEKORATORNIA - jeden z najpopularniejszych reality show wnętrzarskich. Projektanci programu Dekoratornia udowadniają, że każde wnętrze może być ciekawe, wygodne, efektowne i dopasowanego do naszego gustu.

Sprawdź też: Dekoratornia - metamorfoza kawalerki - galeria zdjęć >>>

Właściciele wnętrz, które przeszły metamorfozę w programie Dekoratornia, są zadowoleni ze zmian i odczuwają nową jakość życia. Nowe aranżacje wnętrz z programu Dekoratornia są pomysłowe, funkcjonalne i estetyczne. Wnętrza, w których przebywamy, mają wpływ na nasze samopoczucie. Przedmioty i kolory, którymi się otaczamy w mieszkaniu mówią wiele o naszym charakterze, guście, poczuciu estetyki. Jeżeli nie jesteście zadowoleni z swoich wnętrz, zgłoście się do programu Dekoratornia.

Dekoratornia galerie

W galerii znajdziesz zdjęcia wnętrz, które przeszły metamorfozę. Pomysłowe aranżacje wnętrz wykonane są przez projektantów programu Dekoratornia. Każdy znajdzie jakieś rozwiązanie dla siebie. Projektanci doskonale sobie radzą, zarówno z wnętrzami w stylu klasycznym, glamour, jak i nowoczesnym, minimalistycznym. Zanim ruszą prace przy wykańczaniu wnętrz, są prowadzone rozmowy z właścicielami mieszkań, co gwarantuje, że wnętrza są dopasowane do naszego gustu, kolorów i stylu, które lubimy.

Galeria: wnętrza Dekoratornia

Inspiracje - jak urządzić mieszkanie, metamorfozy wnętrz z programu Dekoratornia.