DEKORATORNIA: 10 salonów w stylu klasycznym. Przytulne wnętrza z programu ZDJECIA

2013-10-16 18:01

W programie DEKORATORNIA często pojawia się klasyczna aranżacja salonu. To nas nie dziwi, bo jest to ponadczasowa stylistyka aranżacji wnętrz, która sprawdzi się niemal w każdym salonie. Dekoratornia galeria: zobacz 10 klasycznych salonów z programu.

Klasyczny salon w programie Dekoratornia pojawia się dość często. Taka aranżacja salonu jest rodzinna i przytulna, a odpowiednio dobrane dodatki i kolory mogą sprawić, że sprawdzi się też w nowoczesnych wnętrzach.

Dekoratornia: ponadczasowa klasyka w salonie

Salony w stylu klasycznym Dekoratornia najczęściej wyposaża w wygodne fotele, sofy i stolik kawowy. To chyba najbardziej klasyczne zestawienie mebli do salonu (białych, brązowych, beżowych), które jednak we wnętrzach z programu Dekoratornia sprawdza się świetnie. Salonowi często towarzyszy ustawna jadalnia, która występuje jako jego część, albo jest też łącznikiem z otwarta kuchnią.

Klasyczny salon ociepla drewniana podłoga i przytulny dywan. Projektanci Dekoratorni zwracają uwagę na dekoracyjne detale w dekoracji ścian, które często pokrywa cegła, kamień, drewno, albo spokojna tapeta.

W klasycznych salonach z programu dekoratornia dominują barwy natury – beże, biele, brązy i jasny kolor drewna. Mocniejszy kolor ścian i dodatków sprawia, że salony nie są nudne.

Chcesz odminić swoje mieszkanie? Zgłoś się do programu Dekoratornia!