Przestronny salon mieści się w domu jednorodzinnym, który dookoła otacza las. Ta naturalna  przestrzeń na zewnątrz domu wpłynęła na aranżację salonu, który utrzymany jest w barwach natury i wykończony naturalnymi materiałami.

Szykowna aranżacja salonu

Duże okna w salonie podkreślają bliskość drzew i lasu. Aranżacja salonu jest spokojna, a monotonii we wnętrzu zapobiegły wyraziste dodatki w nasyconym, czerwonym kolorze. Pięknie komponują się z szarymi sofami i beżowym kolorem ścian.

Filar z kominkiem ozdabia betonowa okładzina  w dekory z listków, której kontynuację znajdziemy na ścianach w sąsiadującym z salonem holu.

Podłoga w aranżacji salonu jest drewniana – efektowna akacja azjatycka ociepla wnętrze i podkreśla jego naturalny charakter. Meble w kolorze orzecha, wykonane na zamówienie, dobrano właśnie do podłogi.

Aranżacja salonu od początku miała być przytulną przestrzenią, w której mieszkańcy mogliby się wspólnie zrelaksować. Stąd też duży metraż salonu, obszerna kanapa i rzutnik zamiast standardowego telewizora.