Anna Lewandowska wróciła do Polski, by odpocząć na wsi. Internauci zachwyceni domem: "jak marzenie"

2022-09-26 10:39

Anna Lewandowska na jakiś czas porzuciła słoneczną Hiszpanię na rzecz polskiej jesiennej aury. Co robi? W tę niedzielę odpoczywała z rodziną w niezwykle sielskich okolicznościach w domku zaszytym gdzieś na polskiej wsi.

Weekend Ani Lewandowskiej
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba

Ostatni weekend rozpieszczał pogodą, jeśli porównamy go do pozostałych deszczowych i raczej chłodnych dni września. Również i Ania Lewandowska postanowiła skorzystać z kilku promieni słonecznych razem z dziećmi i swoją mamą, Marią Stachurską. Na udostępnionej na Instagramie serii zdjęć Lewandowska pokazała również swoje córki. Dziewczynki razem z mamą i babcią spacerowały, dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu, a starsza nawet wylegiwała się w trawie.

Weekend Ani Lewandowskiej
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba

Sportsmenka zdjęcia opisała wymownym “Little moments, big memories”, czyli “małe momenty, wielkie wspomnienia”, podkreślając, że niezwykle docenia czas, jaki może spędzić ze swoimi bliskimi i że nie ma niczego ważniejszego niż rodzina i zdrowie.

Weekend Ani Lewandowskiej
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba

Z kolei fanów Lewandowskiej od razu zachwycił sporych rozmiarów dom. Wychwalali nie tylko bryłę, ale również otoczenie czy ogród. Chociaż nie wiadomo, do kogo należy, sama trenerka w jednym z komentarzy stwierdziła, że “tak się wychowywała”, więc można się domyślać, że nieruchomość może być własnością któregoś z jej krewnych. Szczególną uwagę zwraca ujęcie wykonane w środku domu. Z przeszklonego pokoju rozpościera się widok na ogród! Pięknie?

Na pewno całkowicie inaczej niż w nowym domu w Hiszpanii, który całkiem niedawno skończyli urządzać Lewandowscy. Trenerka i piłkarz mają również dom na Majorce. Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentują się tamtejsze wnętrza, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE