Oto garderoby Szczęsnych w Londynie. W szafach poukrywali drzwi z tajną funkcją

2023-04-04 13:39

Ile Marina i Wojciech Szczęśni mają mieszkań? Na sto procent wiedzą tylko oni. Poza nieruchomościami w Turynie, domem w Hiszpanii, Zakopanem czy pod Warszawą, urządzili się także w stolicy Wielkiej Brytanii. Zaglądamy do tamtejszej garderoby Mariny!

Marina i Wojciech Szczęśni
Autor: instagram.com/marina_official

Prawie 10 lat temu Wojciech Szczęsny w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem wyznał, że jest właścicielem dwóch apartamentów w Londynie. Jeden z nich miał mieć powierzchnię 260 m kw! Od tego czasu z pewnością sporo się zmieniło, a Szczęsny tylko pomnożył majątek. 

Wygląda jednak na to, że po ślubie jedno z mieszkań przeszło metamorfozę, a państwo Szczęśni dostosowali je pod swoje nowe potrzeby. Jedna z firm, która weszła z nimi długofalową współpracę i obecnie pomaga im umeblować ich nowy dom pod Warszawą, zrobiła również dla Mariny meble do jej londyńskiej garderoby walk-in. 

Białe garderoby Mariny i Wojtka w Londynie

To pomieszczenie zostało urządzone w stylu glamour. Piosenkarka postawiła na białe meble o frezowanych frontach ozdobionych połyskującymi uchwytami. W środku pomieszczenia nie zabrakło luster, które wypełniły jedną z wnęk, ale i znalazły się w drzwiach szafy.

Całość została podkreślona nastrojowym oświetleniem. Szyku zadała jasna podłoga, która nadała temu wnętrzu klasy.

Garderoba została zaprojektowana przez Marinę, jednak jej wizję pomogli wcielić w życie pracownicy studia. To nie jedyna garderoba, którą wykonali dla Szczęsnych. Jak przyznali na swojej stronie, zaprojektowali również pomieszczenie tego typu dla Wojtka. W obu za szafami znalazły się dodatkowe pokoje, do których prowadzą ukryte drzwi!

Garderoba Wojtka również jest biała, jednak została urządzona w prostym, minimalistycznym stylu bez zbędnych ornamentów. Zamiast jasnego drewna na podłodze, pojawiła się beżowa wykładzina.

Poza tym studio obecnie pomaga urządzać podwarszawski dom Szczęsnych: stworzyli już meble do pralni, ale też do garderoby Mariny, która jest utrzymana w podobnym stylu do tej londyńskiej.

Jest jednak dużo większa i jeszcze bardziej szykowna, bo meble wykonano z bogato zdobionego litego dębowego drewna. Najprawdopodobniej firma pomogła urządzić im również resztę domu, jednak do tej pory jeszcze się tym nie pochwalili.

Przeczytaj również: