Luksusowa garderoba Mariny. To pokój wielki jak salon, który wygląda jak z Wersalu

2023-04-03 15:42

Nowy dom Mariny będzie urządzony w najwyższym standardzie! Piosenkarka razem ze swoim mężem Wojciechem Szczęsnym nie szczędzą na niego pieniędzy i wybierają materiały z najwyższej półki. Jakiś czas temu Marina pochwaliła się swoją garderobą.

Garderoba Mariny
Autor: instagram.com/shape.fc

Marina i Wojtek budują kolejną luksusową posiadłość. Trudno zliczyć ich wszystkie domy, dość powiedzieć, że mają nieruchomości w Turynie, w Hiszpanii, w Warszawie i Zakopanem. Od jakiegoś czasu wykańczają kolejny dom pod stolicą. Widać, że na niczym nie oszczędzają!

Niedawno pokazywaliśmy, jak będzie wyglądała pralnia Mariny oraz pokój Liama. Biorąc pod uwagę, w jaki elegancki i wyrafinowany sposób zostały urządzone te pomieszczenia, nie dziwne, że influencerka postanowiła mieć również garderobę jak spod igły!

Dębowe, solidne meble, które pomalowano na biało, zostały wykonane na zamówienie. Zachwycają ich bogate rzeźbienia, zdobienia i ornamenty. Chociaż zarówno na stories firmy, jak i Mariny pomieszczenie, w którym je montowano, nie było jeszcze wykończone, widać, że będzie naprawdę spore. Zmieści wszystkie kreacje piosenkarki i zdaje się, że jeszcze pozostanie tam sporo miejsca.

Marina posiada już jedną białą garderobę w Londynie, którą również wykonała zaprzyjaźniona z nią firma. Widać, że ich realizację przypadły jej do gustu, skoro zdecydowała się z nimi nawiązać kolejną współpracę. Tym razem pomieszczenie będzie jednak dużo większe, a dopóki meble były niepomalowane, przywodziło nam na myśl starą bibliotekę!

Teraz już jednak wszystko jest gotowe, a montaż mebli się zakończył. Efekt końcowy zachwyca, szczególnie, że całość została pięknie podświetlona. Elegancji całemu pomieszczeniu dodaje drewniana, ułożona w jodełkę podłoga. Na zdjęciach brakuje jeszcze głównego oświetlenia, ale z pewnością będzie równie spektakularne jak cała garderoba!

Przeczytaj również: