Lampy z kolekcji Abruzzo marki Argon
Autor: Argon, materiały prasowe Lampy z kolekcji Abruzzo marki Argon.

Blask rzemiosła. Polskie lampy wyróżnione tytułem Premiera Roku

2022-06-01 12:28 Materiał partnerski

Polska firma Argon zaprezentowała tej wiosny aż sto nowych modeli lamp podłogowych, stołowych, wiszących i ściennych, co nie ułatwiało nam wyboru. Wszystkie wyróżniają się na rynku klasą zastosowanych materiałów, starannością opracowania detalu i trwałością obliczoną na lata. Ale zwycięzca może być tylko jeden. Znakiem jakości Premiera Roku 2022 nagradzamy kolekcję Abruzzo.

Przez lata przyglądamy się kolejnym udanym projektom. Polubiliśmy minimalistyczne kinkiety Mitos, ekspresyjne żyrandole Abstract, modernistyczne formy linii Burgas oraz wiele innych wzorów. Było i jest ich mnóstwo, wszak firma Argon działa już ćwierć wieku! Co ważne, jest to nie wielkoprzemysłowy zakład, a rodzinna manufaktura, zdolna jednak zapewnić stałą dostępność bogatego katalogu modeli i w Polsce, i w wielu innych krajach Europy. O tym, jak to cenne, przypomniał nam nie tak dawno lockdown.

Co więcej, za każdy koncept odpowiada tu właściciel firmy, który gwarantuje także najwyższą jakość produkcji – prowadzonej lokalnie. To zapewne klucz i do precyzji detalu (na równi w projekcie oraz w wykonaniu) i, paradoksalnie, do korzystnych cen. Wszystkie te walory mają lampy z kolekcji Abruzzo, którą wyróżniamy jako Premierę Roku.

Lampy z kolekcji Abruzzo marki Argon
Autor: Argon, materiały prasowe Lampy z linii Abruzzo to szlachetny odcień złota i wysokiej klasy tkaniny. Ale też mocny, mosiężny korpus oraz podzespoły, które będą służyć przez dekady. Tak wykonane produkty cenimy i polecamy.

Szlachetnie proste formy, wysnute z klasyki, ale nowocześnie lekkie, łączą się z wysoką klasą zastosowanych materiałów. Ich złocisty kolor pochodzi nie od lakieru, jak w wielu modnych przedmiotach, ale od szczotkowanego mechanicznie litego mosiądzu, z którego wykonano korpus. Dzięki temu modele te świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych w stylu Hampton, gdzie raziłyby pośledniejsze wersje pozłoty.

Ale w lampach Abruzzo tradycja idzie w parze z nowoczesnością także pod względem technicznym. Można w nich zastosować popularne żarówki dekoracyjne, mocne, lecz energooszczędne świetlówki LED albo rozwiązania inteligentne. Łatwość dostosowania rodzaju oraz mocy światła do własnych potrzeb to gwarancja, że lampy te przez długie lata będą pięknie się prezentować i doskonale służyć użytkownikom. Znaleźć je można na sklep.argon-lampy.pl

NOWY NUMER

Oddajemy w Wasze ręce lipcowe „Dobre Wnętrze” na dobry początek wakacji! Słoneczny numer pełen podróżniczych inspiracji.

Kup dostęp
Dobre Wnętrze 7