Pokój chłopca w delikatnych pastelach: świetny pomysł na pokój dziecka

2015-11-16 15:23

Pokój dla chłopca zaaranżowano w pastelowych kolorach, dzięki temu pokój dziecka nabrał subtelnego wyrazu. Białe meble i wysmakowane dodatki dopełniły ciekawej stylizacji.

Pokój Wiktora jest niewielki, ale urządzony ze smakiem i starannością. W pokoju chłopca przeważają stonowane szarość, błękity i biel, ale charakter nadają miętowe pastele. Ściany w pokoju dziecka są gładkie, utrzymane w spokojnych odcieniach bieli i jasnej szarości. Tapeta w szerokie, poziome pasy na jednej ze ścian nadaje wnętrzu głębi i ożywia spokojny, skandynawski wystrój.

Pokój dla chłopca: pastele nają ton

Meble i dodatki w pokoju dziecka są jasne, utrzymane w stylu skandynawskim. Charakter pokoju chłopca podkreślają pastelowe barwy, głównie w odcieniach jasnej mięty. Takie połączenie kolorów i drewnianych mebli, wykonanych ręcznie, nadało wnętrzu wyjątkowo delikatnego charakteru. Wszystkie meble i dekoracje zostały wykonane z drewna przez firmę MyWoodVillage. Ciekawie wygląda pomysłowy regał drabinka, półki w kształcie domków, czy stolik z krzesełkami dla malucha. W pokoju chłopca wyjątkowo uważnie dobrano detale, których styl, barwa i powtórzenia w różnych wielkościach świetnie spajają aranżację wnętrza.