Dominika Gwit pokazała pokój swojego synka. Próżno tu szukać luksusów.

2023-01-11 12:50

Dominika Gwit jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Lada dzień aktorka urodzi syna, więc ma spakowaną nie tylko torbę do porodu, ale urządziła również dla niego pokój. Jak wygląda? Aktorka postawiła na minimalizm, a do zakupów dla malucha podeszła z rozsądkiem. Jest głównie to, co naprawdę potrzebne.

Pokój dziecka Dominiki Gwit
Autor: instagram.com/dominikagwit

Aktorka razem ze swoim mężem zapowiedzieli, że nie pokażą w mediach społecznościowych swojego dziecka. Chętnie jednak zaprezentowali jego pokój. Pod postem aktorka napisała:

“Jeszcze czekamy.  Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas. Pozdrawiamy gorąco i życzymy pięknej niedzieli.”

i tym samym rozwiała wszystkie wątpliwości internautów, którzy byli ciekawi, czy już powitała na świecie swojego pierworodnego. To nie pierwszy raz, gdy Dominika Gwit pokazała pokój dziecka

Pokój synka Dominiki Gwit

Mieszkanie Dominiki Gwit jest pełne kolorów i mebli w stylu retro. A jak wygląda pokój jej dziecka? Na białej komodzie o brązowym blacie, w której zapewne już teraz zostały pochowane wszystkie rzeczy, jakie przyszła mama musi mieć pod ręką, postawiono przewijak. Przewijak na komodzie to bardzo wygodne rozwiązanie!

Obok niego ustawiono grafitowy fotel. Póki co odpoczywa na nim gigantyczna sowa, ale zapewne to tu Dominika będzie karmić maluszka. To nie jedyna zabawka, która czeka na jej synka. Już teraz cały parapet tonie w przytulankach, którymi chłopczyk zainteresuje się dopiero zapewne za kilka miesięcy. 

Wprawne oko dostrzeże również wózek, który schował się za szafką z przewijakiem. Synek aktorki jeszcze pewnie będzie musiał chwilkę odczekać, zanim ruszy na pierwszy spacer, ale dzięki niemu będzie mógł pozwiedzać mieszkanie nie tylko na rękach rodziców.

To jednak nie jego jedyny pojazd. Łóżeczko, na jakie postawiła Gwit, również umożliwia łatwy transport dziecka w domu. Aktorka jest nim zachwycona, co dosadnie wyraziła na Instagramie, pisząc:

“Produkt magiczny , który nie ukrywam, był jednym z pierwszych rzeczy na mojej "dzieciowej" liście. Dlaczego ? Bo ma wiele funkcji i mogę mieć Dziecko cały czas pod ręką.”

Trzeba przyznać, że Dominika Gwit wie, jak urządzić pokój do niemowlaka! Zainspirowała was?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE