Dominika Gwit pokazała, jak urządziła kącik dla swojego dziecka. Serca fanów podbił uroczy dywan

2022-09-22 8:55

Dominika Gwit chętnie pokazuje na Instagramie kolejne etapy przygotowań na przyjście jej pierwszego dziecka. Tym razem, aktorka pochwaliła się świeżo urządzonym kącikiem dla noworodka. Serca fanów od razu podbił uroczy dywan.

dominika gwit
Autor: instagram.com/dominikagwit

Tak Dominika Gwit urządziła kącik dla dziecka

Dominika Gwit intensywnie przygotowuje się na narodziny synka. Chłopczyk ma przyjść na świat jeszcze tej zimy, dlatego aktorka nie marnuje czasu i kompletuje wyprawkę. Na swoim Instagramie gwiazda chętnie dzieli się z fanami procesem przygotowań, nie kryjąc entuzjazmu i wzruszenia. 

Dominika Gwit przyznała ostatnio, że zamówiła już łóżeczko dla malucha, kupiła zapas pieluch tetrowych, a także kilka sztuk ubranek w różnych rozmiarach. Aktorka pokazała przy okazji, jak urządziła kącik dla swojego synka.

dominika gwit
Autor: instagram.com/dominikagwit

Młodzi rodzice zdecydowali, że na razie maluch nie będzie miał swojego pokoju, tylko zamieszka w nimi - w sypialni. W niebieskim pokoju na poddaszu stanęły już pierwsze dziecięce mebelki, m.in. szafka z półkami oraz komoda z przewijakiem na górze. 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Jak mieszka Dominika Gwit? Przytulny apartament pełen kolorów i mebli retro

dominika gwit
Autor: instagram.com/dominikagwit

Fanów szczególnie zainteresował uroczy szary dywan przedstawiający zwierzęta w biało-czarnym balonie. Na nim aktorka postawiła komodę z przewijakiem tłumacząc, że w ten sposób mebel będzie można łatwiej przesuwać. 

dominika gwit
Autor: instagram.com/dominikagwit

Przy komodzie stanął również drapak dla kota aktorki, a także ogromny pluszak - pingwin. Wyżej - na parapecie aktorka poukładała mniejsze pluszaki oraz zawiesiła kolorowe lampki. W szufladach komody przyszła mama ułożyła pieluchy i śpioszki. Będą tam czekać na bobasa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE