Urządzamy Dom i Mieszkanie – polecamy nowy numer magazynu

2021-08-16 17:20
Urządzamy Dom i Mieszkanie – polecamy nowy numer magazynu!
Autor: Urządzamy Dom i Mieszkanie – polecamy nowy numer magazynu!

Pismo dla osób szukających inspiracji i pomysłów na urządzenie oraz wyposażenie domu i mieszkania. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę magazynu!

W numerze między innymi:  

  • Rozmawiamy z Katarzyną Burak i Antoniną Sadurską z pracowni FUGA Architektura Wnętrz o urządzaniu mieszkania w rzeczywistości po lockdownie, o współczesnych trendach, którym daleko do kapryśnych mód, oraz o tym, co najważniejsze, a co mniej ważne przy aranżacji lub remoncie.
  • Przyglądamy się różnym pomieszczeniom, proponując rozwiązania i wyposażenie, które odpowiadają współczesnym potrzebom. Wskazujemy produkty o interesujących walorach, a także radzimy, jak nimi operować w praktyce, czyli w projektowaniu domowych wnętrz.
  • Poruszamy kwestie świadomych wyborów, a więc takich, które zapewniają codzienny komfort, nie obciążając przy tym nadmiernie środowiska.

  Ponadto przegląd aktualnych ofert firm wnętrzarskich:

  • Najmodniejsze meble, drzwi i oświetlenie.
  • Podłogowy i ścienny dress code.
  • Dekoracje i dodatki.

Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę magazynu. Tutaj link do zakupów Urządzamy dom i mieszkanie

Urządzamy Dom i Mieszkanie – polecamy nowy numer magazynu
Autor: Urządzamy Dom i Mieszkanie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021