Konkurs Dobry Wzór 2021 – nabór wystartował!

2021-09-07 11:47
Konkurs Dobry Wzór 2021
Autor: Materiały prasowe

Dobry Wzór to najstarszy polski konkurs wzorniczy. Od wielu lat wyznacza standardy wzornictwa i premiuje najlepiej zaprojektowane produkty. W tym roku mamy nową odsłonę konkursu, dostosowaną do zmieniającej się rzeczywistości.

Wprowadzono nowy podział kategorii, oraz dwie meta kategorie “Innowacje” oraz “Zielony Wzór”. Kategoria Dom została podzielona, dzięki czemu organizatorzy jeszcze lepiej wyróżnią projekty zasługujące na laur.

Zwiększono zasięg i prestiż konkursu, zapraszając szerokie grono partnerów merytorycznych i medialnych. Otwarto się na współpracę z dużymi firmami i zmieniono formułę tak, aby małe, rzemieślnicze marki również mogły wziąć w nim udział. Organizatorzy dają też szanse markom bardzo młodym, oferując im preferencyjne warunki udziału w konkursie. Jednocześnie zwiększono liczbę nagród i kategorii, aby Dobry Wzór mógł realnie i nowocześnie mapować polskie dobre wzornictwo.

Najważniejsze zmiany w Konkursie:

  • Nowy podział kategorii, oraz dwie meta kategorie “Innowacje” oraz “Zielony Wzór”;
  • Kategoria Dom została podzielona na 7 podkategorii, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wyróżnić produkty zasługujące na laur;
  • Wprowadzono 13 darmowych pakietów dla projektantów zgłaszających projekty i prototypy. Nabór dla „Szczęśliwej trzynastki” potrwa tylko dwie doby 7 i 8 Maja 2021;
  • Zwiększono zasięg i prestiż konkursu, zapraszając szerokie grono partnerów merytorycznych i medialnych;
  • Po raz pierwszy w konkursie wsparto rzemieślników i młode firmy – dajemy im preferencyjne warunki uczestnictwa;
  • Katalog zostanie wydrukowany w min. ilości 6000 egzemplarzy, zostanie rozdystrybuowany na całym świecie. m.in: w polskich placówkach dyplomatycznych, instytucjach kultury, na targach i spotkaniach gospodarczych.
  • Rozszerzono i zmieniono grono oceniających: zaprosiliśmy do niego czołówkę przedstawicieli polskiego wzornictwa, specjalistów, akademików, oraz przedstawicieli topowych mediów zajmujących się designem.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 10 września 2021.

15 września zostaną ogłoszeni finaliści konkursu.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 5 listopada 2021.

Więcej informacji:

dobrywzor.com.pl

www.facebook.com/DobryWzor

instagram.com/konkurs_dobrywzor/

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021