To nie łazienka, a istny kąpielowy pokój. Opozda pokazała wizualizację ze złotymi dodatkami

2023-04-24 10:28

Joanna Opozda niedawno pochwaliła się, że kupiła mieszkanie, na które wydała wszystkie oszczędności. Ze swoimi obserwującymi podzieliła się też myślą, że ma nadzieję właśnie tam odnaleźć spokój. Teraz aktorka zdradziła kolejną tajemnicę i pokazała projekt swojej łazienki.

Joanna Opozda
Autor: instagram.com/asiaopozda

Kilka tygodni temu Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądać jedno z pięter jej apartamentu. Wygląda na to, że aktorka będzie miała sypialnię połączoną z prywatnym salonem. Teraz z kolei dowiadujemy się, jak będzie wyglądać jej łazienka. 

Ponieważ mieszkanie Joanny Opozdy zostało urządzone w jasnych, stonowanych kolorach, projekt pokoju kąpielowego nas nie zaskoczył. Powstał podczas współpracy z architektką wnętrz, więc jest spójny z resztą mieszkania. 

Łazienka Joanny Opozdy opływa w luksusy?

Zanim Opozda wybrała ostateczny projekt, architektka przedstawiła jej dwie wizualizacje, którymi aktorka również podzieliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. W pierwszej wersji złote dodatki (uchwyty, baterie, wieszaki i grzejnik) zostały zestawione z marmurkowymi płytkami w odcieniach szarości i bieli. 

Te zostały ułożone do wysokości mniej więcej 1/3 ściany, a nad nimi pozostawiono ścianę bez ceramiki. Ozdobiono ją za to sztukaterią. Nad umywalką zamontowaną w szafce w kolorze naturalnego drewna zawisło okrągłe lustro i proste lampy w kształcie kuli.

W drugiej wersji zmieniły się tylko kolory. Podłogę i ścianę wyłożono również marmurkowymi płytkami (spiekiem kwarcowym), ale w odcieniach złota i brązu. Ściany z kolei pomalowano na delikatny beżowy kolor, bardzo zbliżony do barwy szafki pod umywalkę. Przyznamy, że ta wersja łazienki do nas bardziej przemówiła!

Joanna Opozda jednak zmieniła nieco koncepcję. Jak wynika z jej Instagrama ostatecznie zrezygnowała ze sztukaterii, a szaro-białe marmurkowe spieki kwarcowe zostaną ułożone aż do sufitu. Szafka pod umywalką będzie biała, a całe pomieszczenie mniej więcej na wysokości metra przetnie złota listwa. 

Z kolei ściana, na której zawiśnie okrągłe lustro, cała zostanie wyłożona taflami szkła. Elegancko?

Łazienka Joanny Opozdy
Autor: instagram.com/asiaopozda

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE