Joanna Opozda pochwaliła się swoim przytulnym mieszkaniem. Króluje tu biel, złoto i marmur

2022-11-28 11:39

Joanna Opozda chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego mieszkania. Wnętrza warszawskiego apartamentu są nowoczesne, stylowe i bardzo kobiece. Widać, że urządzając swoje gniazdko aktorka zadbała nawet o najdrobniejsze szczegóły.

joanna opozda
Autor: instagram.com/asiaopozda

Mieszkanie Joanny Opozdy

Joanna Opozda mieszka w jednym z nowych apartamentowców w centrum Warszawy. Mieszkanie aktorki jest przytulne i bardzo jasne, urządzone zgodnie z obecnymi trendami. Znajdziemy tu więc stonowane kolory,a także złote oraz marmurowe elementy wykończenia wnętrz. W mieszkaniu aktorki nie zabrakło też ciekawych plakatów i grafik na ścianach oraz klimatycznych dodatków.

Salon z kuchnią

W mieszkaniu Joanny Opozdy salon i kuchnia są ze sobą połączone. Strefę kuchenną od strefy wypoczynkowej oddziela wyspa. 

W salonie aktorki dominują jasne kolory, głównie biele, beże i szarości. Dzięki wysokim i dużym oknom pomieszczenie jest dobrze doświetlone i przestronniejsze. W centrum salonu stoi szary narożnik oraz biały stolik kawowy w wersji lakierowanej. Dla komfortu i prywatności w oknach aktorka zamontowała nie tylko rolety dzień i noc, ale również zwiewne białe firanki i grubsze bezowe zasłony. 

W salonie Joanny Opozdy, naprzeciwko kanapy znajduje się wisząca, podłużna szafka RTV w kolorze białym, na której stoi telewizor. Podłużny rząd szafek wisi też nad telewizorem, tworząc spójną kompozycję z szafką RTV. Na niej aktorka wyeksponowała książki, grafiki i ramki ze zdjęciami.

W kuchni również dominuje biała zabudowa, ale tym razem nie w wersji lakierowanej a matowej, klasycznej, z efektownym frezowaniem. Na uwagę zasługuje również wyspa w kształcie litery L, która oddziela kuchnię od salonu. Wyspa płynnie przechodzi w blat roboczy, a jej wierzchnia część została pokryta materiałem przypominającym biały marmur. 

Kuchnia Joanny Opozdy jest minimalistyczna i elegancka. Oprócz marmuru szyku aranżacji dodają złote elementy, np. uchwyty szafek, okrągły okap, wiszące nad wyspą lampy czy nóżki krzeseł barowych ustawionych przy wyspie. 

Łazienka

Joanna Opozda urządziła swoją łazienkę w bieli. Na zdjęciu widzimy, że białe są meble oraz płytki ścienne. Duże lustro nad umywalką wprowadza do pomieszczenia więcej głębi, natomiast wzrok przykuwa sama misa umywalki. Wykonana jest z ciemnego materiału przypominający marmur z efektownym jasnym użyleniem. 

Balkon

Na przestronnym balkonie, oprócz wygodnych mebli wypoczynkowych aktorka ustawiła modną huśtawkę, pełniącą również funkcję fotela. Na balkonie nie zabrakło też miejsca na legowisko dla czworonożnego pupila aktorki, a także stylowego dywanu z motywem roślinnym.

Mieszkanie Joanny Opozdy to przytulna i jednocześnie modnie urządzona przestrzeń pełna stylowych rozwiązań, eleganckich motywów i klimatycznych dodatków.