Misiek Koterski pochwalił się jak mieszka z Marcelą. Najbardziej uroczy jest pokój syna

2023-04-21 9:55

Michał Koterski i Marcela Leszczak są parą od wielu lat. Wspólnie wychowują swojego 5-letniego syna Fryderyka, a swoją codziennością dzielą się w mediach społecznościowych. Sprawdźmy zatem, jak mieszkają!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak
Autor: instagram.com/misiekkoterski

Michał Koterski jest aktorem, a jego najbardziej kultową rolą jest postać Sylwusia, w którą wcielił się w filmie reżyserowanym przez swojego ojca pt. “Dzień świra”. Z kolei jego partnerka Marcela Leszczak popularność zdobyła dzięki jednej z edycji “Top model”. Teraz realizuje się jako influenserka.Para przeżywa wzloty i upadki, rozstaje się i schodzi, ale cały czas walczy o swój związek i chodzi na terapię.

Ostatnio szczególnie głośno zrobiło się o Michale Koterskim w kontekście jego biografii, która niedawno pojawiła się na rynku, oraz rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Podczas wywiadu Koterski spokojnym głosem, bez zupełnych emocji, wypomniał Wojewódzkiemu, że ten był przy nim tylko, kiedy robili razem interesy, jednak kiedy potrzebował pomocy, bo był w najciemniejszym miejscu swojego życia, ten nie wyciągnął do niego ręki. 

Jak mieszkają Michał Koterski i Marcela Leszczak?

My zaglądamy do mieszkania aktora i modelki. Salon Michała Koterskiego i Marceli Leszczak jest połączony z kuchnią, ale i przedpokojem. Na całej powierzchni ułożono jasną, wpadającą w szare tony drewnianą podłogę. Para postawiła na proste, grafitowe, satynowe meble, które zajęły jedną ze ścian.

Skontrastowano je z białymi, górnymi szafkami. Pozostałe dodatki w salonie są w odcieniach szarości: zasłony, dywan czy krzesła, które stanęły przy drewnianym stole.

Przy drzwiach wejściowych widzimy tapicerowane siedzisko.

Mieszkanie Michała Koterskiego
Autor: instagram.com/marcelamargerita

Wygląda na to, że mieszkanie pary znajduje się na parterze. Z salonu można wyjść na taras, gdzie Koterski popisuje się swoimi umiejętnościami grillowania. Na podeście z desek kompozytowych stanął nie tylko grill, ale też biały stoliczek i białe krzesła.

Pokój Fryderyka urządzony w szarościach

Pokój Fryderyka urządzono w ostatnio modnym połączeniu dwóch kolorów: bardzo jasnych szarości i bieli. Obok łóżeczka stanęła biała komódka, szary fotel przypominający nieco kultowy model chesterfield. Przytulności temu wnętrzu nadał położony na podłodze dywan i pluszowe zabawki chłopca.

Kiedy Fryderyk nieco podrósł, rodzice wymienili mu łóżeczko na takie w kształcie domku. Na ścianie za nim ułożono z kolei tapetę w jodełkę.

Sypialnia w odcieniach beżu

Sypialnia Koterskiego i Leszczak również urządzona w stonowanych kolorach. W tym pomieszczeniu postawili jednak na beż. W niewielkim pokoju stanęło tapicerowane łóżko o pikowanym, również tapicerowanym zagłówku. Zostało wsunięte w meblościankę, która go okala. Okno zostało przyozdobione zasłonami w odcieniu kawy. 

Marcelina Leszczak, Michał Koterski, mieszkanie
Autor: instagram.com/marcelamargerita

Łazienka to tajemnica?

W mediach społecznościowych Marceliny i Michała próżno szukać wielu zdjęć z łazienki. Te, które tam umieszczono, pokazują, że to pomieszczenie ponownie urządzono w ulubionych bielach i szarościach. 

Mieszkanie Michała Koterskiego i Marceliny Leszczak
Autor: instagram.com/marcelamargerita/

Marmurkowe płytki ułożono na ścianach i uzupełniono je srebrnymi wieszakami w stylu glamour. W łazience znajduje się też wysoka szafa o ażurowych drzwiach.

Łazienka Marceliny Leszczak i Michała Koterskiego
Autor: instagram.com/marcelamargerita

Przeczytaj również: