Łukasz Nowicki kupił mieszkanie w Albanii. Z okien ma bajeczny widok

2023-04-20 12:14

Dużo polskich gwiazd posiada mieszkanie w Hiszpanii. Tymczasem Łukasz Nowicki postawił na zupełnie przeciwny kierunek i kupił już drugi apartament w Albanii! Niedawno podzielił się tą informacją z fanami i pokazał widok z tarasu. Jest czego zazdrościć!

Łukasz Nowicki z żoną
Autor: instagram.com/olganowicka_czulemiejsca, instagram.com/lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki jest nie tylko aktorem, którego widzowie kojarzą z serialu “Na Wspólnej” czy “Prawo Agaty”. Dubbingował wiele zagranicznych produkcji, był gospodarzem kilku teleturniejów, a teraz prowadzi “Pytanie na Śniadanie”. 

Prywatnie kiedyś był mężem Haliny Mlynkovej, z którą po wielu latach małżeństwa się rozstał, a w 2016 r. powtórnie stanął na ślubnym kobiercu, tym razem z Olgą Paszkowską, z którą ma córeczkę Józefinę. 

Para zdecydowała się zainwestować pieniądze w nieruchomości w Albanii. Do tej pory byli właścicielami jednego mieszkania a Bałkanach, a teraz kupili kolejne. Oba znajdują się Sarandzie, mieście położonym nad Morzem Jońskim, nieopodal granicy z Grecją

Nowe mieszkanie Nowickiego znajduje się na 9. piętrze, skąd widać pobliską grecką wyspę Korfu. Jest położona tak blisko, że promem płynie się na nią zaledwie 30 minut. 

- Nasz drugie mieszkanie w Sarandzie!!! Remont ukończony!!! Penthouse na ostatnim 9. piętrze z bajecznym widokiem na Korfu już wkrótce trafi na Airbnb. Serdecznie zapraszamy od weekendu majowego - napisał pod zdjęciem, na którym chwali się widokami.

Łukasz Nowicki, Albania
Autor: instagram.com/lukasz__nowicki

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają