6 polskich gwiazd, które mogą pochwalić się zagraniczną willą. Niektóre z nich są warte miliony

2022-09-22 9:30

Polskie gwiazdy co i rusz uciekają za granicę, by szczególnie przy takiej jesiennej aurze skorzystać nieco ze słońca. Wiele z nich podczas takich wojaży odkryło miejsca, które zawładnęły ich sercami do tego stopnia, że postanowiły kupić tam dom.

Domy gwiazd
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba, instagram.com/nataliasiwiec.official, instagram.com/m_rozenek

Zakup nieruchomości za granicą ma wiele plusów! Przede wszystkim to doskonała lokata oszczędności, która w przypadku wynajmu będzie powoli na siebie zarabiać. Drugi dom, w obecnych mało pewnych i bezpiecznych czasach, to również rozsądny pomysł nie tylko na wakacje, ale i zapewnienie sobie bezpiecznego miejsca, w przypadku gdyby wojna zza wschodniej granicy rozlała się na dalszą część Europy. 

Oto 6 gwiazd, które mają swoje domy za granicą:

1. Małgorzata Rozenek-Majdan

Pamiętacie Majdanów w programie “Azja Express”? Podczas tego reality-show małżonkowie zakochali się w Azji i postanowili kupić warty milion złotych dom w Tajlandii. W tym czasie, kiedy tam nie mieszkają, wynajmują go turystom.

2. Natalia Siwiec

Od dawna wiadomo, że serce Natalii Siwiec jest w meksykańskim Tulum. Przez jakiś czas modelka razem z rodziną spędzała tam wakacje, jednak tak im się spodobało, że postanowili kupić tam dom z basenem. Sama Siwiec przyznaje, że grunt to znaleźć swoje miejsce na ziemi. W jej przypadku padło na Meksyk.

3. Beata Kozidrak

Podobnie jak Lewandowscy Beata Kozidrak postanowiła zainwestować w hiszpańskie nieruchomości. Jej dom znajduje się w Marbelli, niecałe 50 km od Malagi.

4. Ania i Robert Lewandowscy

Do niedawna Lewandowscy mieszkali jeszcze w Monachium, jednak kiedy było wiadomo już o transferze piłkarza do hiszpańskiego klubu FC Barcelona, zaczęli rozglądać się za swoim nowym domem. Po jego zakupie zatrudnili… architektkę porządku, która pomogła zorganizować ich przestrzeń. Na swoim Instagramie Lewandowska przekonywała, że jest to konieczne, kiedy żyje się na dwa domy. 

5. Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska od lat związana jest z Grecją dzięki swojemu mężowi, który pochodzi ze słonecznej Hellady. Wielkim marzeniem trenerki był zakup mieszkania w stolicy kraju, z którego rozpościerałby się widok na morze. Ponieważ co roku Chodakowska pojawia się w rankingach najbogatszych Polek, mogła sobie na to pozwolić i faktycznie zainwestowała w apartament w Atenach o wartości miliona złotych! Liczy około 100 m kw. i znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta.

W tym roku razem z mężem nabyła drugą nieruchomość, tym razem willę z basenem. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

ewa chodakowska
Autor: instagram.com/chodakowskaewa

6. Agata Młynarska

Duża część polskich celebrytów wybrała na swój drugi dom Hiszpanię. Należy do nich również Agata Młynarska, która chce tam osiąść na stałe. W jej mediach społecznościowych można podpatrzeć, jak się jej mieszka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE