Projekt łazienki. Nowoczesna łazienka dla mężczyzny

2011-08-23 14:11

Nowoczesna i luksusowa łazienka została urządzona dla mężczyzny. Projekt łazienki został dopracowany w każdym szczególe. Szara łazienka zaskakuje minimalistycznym wystrojem. W łazience dominuje kolor szary i prostota mebli łazienkowych, co sprawia że aranżacja łazienki jest chłodna i maksymalnie funkcjonalna.

Aranżacja łazienki w nowoczesnym apartamencie jest dopracowana w każdym szczególe. Szara łazienka jest luksusowa i wygodna. Kiedy oglądamy projekt łazienki, pojawia się pierwsze wrażenie: łazienka jest jak „maszyna do utrzymywania higieny”, chłodna i maksymalnie funkcjonalna. Łazienka jest też męska i elegancka jak James Bond. Trzecie, zaskakujące: dzięki zastosowaniu drewna w ciepłym odcieniu i grze świateł łazienka jest też delikatna jak orientalny salon spa. Industrialny charakter ścian w łazience łagodzą miękkie linie ceramiki sanitarnej GSI Traccia.

Projekt łazienki: meble łazienkowe

Szara łazienka została zaprojektowana dla mężczyzny. Łazienka jest tak urządzona, że wszystkie akceosoria są schowane. Za jednym lustrem w łazience powieszonym nad umywalką kryje się szafka na kosmetyki, za drugim lustrem - otwór, przez który brudna bielizna trafia do pomieszczenia gospodarczego z pralką. W szafce pod umywalką (kubiku fornirowanym naturalnym orzechem) są pojemne szuflady i schowek (w blacie). Dzięki tym rozwiązaniom łazienka wygląda na sterylną. Oszczędność formy w projekcie łazienki została doprowadzona do doskonałości. Ciekawie rozwiązano też prysznic w łazience. Deszczownica została wbudowana w sufit, odpływ umieszczono w szczelinie przy ścianie, jedynym elementem przyciągającym uwagę jest armatura łazienkowa „Axor” firmy Hansgrohe.

Łazienka i sypialnia razem

Łazienka jest połączona z sypialnią, tzn. między sypialnią a łazienką nie ma drzwi. Sypialnia to jasna przestrzeń z odrobiną grafitu, łazienka odwrotnie - dominują w niej duże ciemne płyty z kompozytu kamienno-żywicznego marki Kerlite. Na tle szarych płytek łazienkowych jaśnieje biała ceramika. Umywalka marki Toscoquattro to duma właściciela. Misa idealnie zgrała się z geometryczną armaturą tej samej marki. Strumień wody trafia wprost do odpływu, więc się nie rozpryskuje w łazience.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022