Nowoczesna łazienka: mała łazienka w wielkiej aranżacji - fornir i kamienne płytki

2015-08-13 14:14

Mała łazienka w wielkiej odsłonie. Nowoczesna łazienka, której aranżacja charakteryzuje się wysublimowanym połączeniem różnych materiałów i faktur. Projekt wnętrza, w którym obok ponadczasowego w odbiorze forniru, króluje chłód kamiennych płytek, a całość dopełniona została nowoczesną formą armatury łazienkowej. Prezentujemy projekt nowoczesnej łazienki, wobec której nie pozostanie obojętny żaden miłośnik nowoczesności we wnętrzu.

Spis treści

  1. Nowoczesna łazienka: fornir, kamienne płytki i nuta elegancji
  2. ZOBACZ: Eklektyczna łazienka według Arte Dizain Studio Architektoniczne

Nowoczesna łazienka charakteryzuje się niezwykle wyrazistą aranżacją. W małym wnętrzu zestawiono ze sobą różne faktury materiałów, które stanowią mocne i zdecydowane połączenie. Na pozór chłodne i może nieco mroczne wnętrze, w rzeczywistości jest odzwierciedleniem nowoczesności w... najnowocześniejszym wydaniu. Za projekt małej łazienki w stylu nowoczesnym odpowiada Arte Dizain Studio Architektoniczne.

Nowoczesna łazienka: fornir, kamienne płytki i nuta elegancji

Projekt łazienki zakładał aranżację wnętrza, które charakteryzowałaby wyrazista aranżacja i zdecydowane akcenty. Agnieszka Hajdas – Obajtek z Arte Dizain Studio Architektoniczne postawiła na połączenie klimatycznego i ponadczasowego w wyrazie forniru, ze zdecydowaną formą kamiennych płytek. W wykończeniu ścian łazienkowego wnętrza nie ograniczono się jednak wyłącznie do nich. W opozycji do wyrazistych kafli, staje ściana wyłożona wielkoformatowymi płytkami o fakturowanej powierzchni. Ponadto, chłód kamiennych płytek w małej łazience zostaje świetnie złamany dzięki postawieniu na fornirowaną zabudowę, w której ukryte zostały schowki i półki na niezbędne akcesoria łazienkowe.

ZOBACZ: Eklektyczna łazienka według Arte Dizain Studio Architektoniczne

Akcent przepięknego forniru został także przeniesiony na szafkę umywalkową, dzięki czemu aranżacja zyskuje na spójności. Strefę umywalkową, w której zaplanowano dwie duże miski umywalkowe, dopełnia ogromne lustro, w którym „przegląda się" oryginalny fornir. W kwestii armatury łazienkowej postawiono na nowoczesne formy, które stanowią idealne dopełnienie nietuzinkowej aranżacji. Zdecydowano się na wolnostojącą wannę, która została zaplanowana bezpośrednio pod oknem. Kropką nad i w aranżacji nowoczesnej łazienki jest charakterystyczna podłoga, która dodatkowo podkreśla mocny charakter wnętrza.

Zobacz więcej realizacji Arte Dizain Studio Architektoniczne

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE