Nowoczesna łazienka: jeden styl w trzech wersjach aranżacji łazienki

2015-09-14 16:46 Anna Rychlewicz

Nowoczesna łazienka może mieć różne oblicza. Dowodem na to są łazienki, które ukazują różne odsłony stylu nowoczesnego. Mała łazienka dla gości, aranżacja łazienki z dominacją naturalnego drewna i chłodnego marmuru, i w końcu biały pokój kąpielowy – zobaczcie aranżacje trzech łazienek, które stanowią zaplecze kąpielowe nowoczesnego wnętrza domu.

Jeden styl, trzy różne odsłony łazienki. Jeden charakter wnętrza, trzy odmienne aranżacje. Architekci z NOYE Studio podjęli się projektów łazienek w nowoczesnym wnętrzu domu, w których króluje czysta biel, elegancka czerń i ciepły odcień orzecha amerykańskiego. Te same „składniki" zostały wykorzystane w aranżacji nowoczesnej łazienki o trzech odmiennych twarzach.

Nowoczesne wnętrza łazienek: jeden styl w trzech wersjach

Połączenie drewna, czystej bieli i eleganckiej czerni to kultowe zestawienie, które decyduje o zamiłowaniu do nowoczesności. Wszystkie te elementy w otoczeniu minimalizmu, kreują wnętrza klasyczne, eleganckie i kąpielowe. Właśnie taka jest aranżacja łazienki... a konkretniej projekty trzech łazienek, które tworzą zaplecze nowoczesnego apartamentu, za projekt którego odpowiada załoga NOYE Studio. Pierwsze z wnętrz kąpielowych to mała łazienka, w której dominuje czysta biel dopełniona ocieplającymi elementami drewna. Nowoczesne formy armatury łazienkowej kreują charakter wnętrza i nadają mu jednocześnie niezwykłej elegancji. W małym wnętrzu łazienki zaplanowano także strefę prysznica bez brodzika, dzięki czemu aranżacja zyskała na przestronności. W aranżacji małej łazienki można wyodrębnić dwie strefy, który zostały wyznaczone za pomocą kolorystyki i materiałów. Mokra strefa wnętrza została utrzymana w czystej bieli, natomiast wejściowa część łazienki, w której zlokalizowano miskę ustępową - zaprojektowano w kontrastującym drewnie w odcieniu orzecha amerykańskiego. Drugie z kolei wnętrze to łazienka, której aranżacja zaskakuje efektownym połączeniem ciepła drewna z chłodem i surowością marmuru. Strefa kąpielowa została wyznaczona za pomocą ciemnego marmuru na ścianie, który rozciąga się praktycznie na całą szerokość wnętrza. Z chłodem materiałów, świetnie kontrastuje orzech amerykański na przeciwległej ścianie, a zwieńczeniem aranżacji jest biała podłoga, która niweluje nieco chłodny wyraz aranżacji. Projekt wnętrza dopełniają także duże lustra, w których przegląda się nowoczesne wnętrze z nutką tajemniczości. Kąpielowe zaplecze wnętrz domu domyka łazienka, którą zaprojektowano w bezpośrednim sąsiedztwie sypialni. Białe wnętrze łazienki sprawia wrażenie przestrzeni niezwykle sterylnej, a jednocześnie przytulnej i ciepłej. Klasyczne formy armatury łazienkowej i niska zabudowa meblowa w kolorze białym stanowią o elegancji i niepowtarzalnym stylu wnętrza. Czystą biel aranżacji przełamują drobne akcenty w kolorze czarnym, które nadają projektowi wnętrza indywidualnego charakteru.

Kontakt z pracownią:

NOYE Studio Ewelina Niemczyk-Łoza
ul. Miłkowskiego 7/38
30-349 Kraków
noye.pl

Zobacz inne realizacje NOYE Studio