Małgosia Rozenek pokazała łazienkę. W komentarzach burza: "Nie ma to jak polska zawiść"

2023-02-27 9:55

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma problemu z pokazywaniem swojej wynajmowanej od Modesta Amaro willi w Konstancinie-Jeziornej. Tym razem mogliśmy w całej okazałości zobaczyć łazienkę. Jest elegancko!

Małgorzata Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem oraz trójką synów rok temu przeprowadzili się do ogromnej 300-metrowej willi, za wynajem której płacą aż 30 tys. zł miesięcznie!

Całą akcję przenosin do nowego lokum relacjonowali w mediach społecznościowych, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda dom Rozenek. Teraz pozwoliła nam dokładnie przyjrzeć się swojej łazience.

Jak wygląda łazienka Małgosi Rozenek?

Podczas gdy Małgosia cieszy się słońcem i ma ewidentnie dobry humor, niektórzy z jej obserwujących wytknęli jej, że ma… brudne okna niegodne Perfekcyjnej Pani Domu!

A co ona na to? Stwierdziła, że są w życiu ważniejsze rzeczy! Należy dodać, że okna Rozenek są po prostu przykurzone, co jest normalne o tej porze roku u każdego, kto czeka do wiosny na pierwsze pozimowe porządki. 

Przeczytaj: 4 rady, jak myć okna zimą. Drugiej i czwartej nie możesz zignorować!

Łazienka Małgosi Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Łazienka Małgosi Majdan jest urządzona w chłodnej palecie kolorystycznej. Podczas gdy podłogę wyłożono grafitowymi dużymi płytkami, na ścianach znalazła się biała ceramika przypominająca boazerię angielską. Nad nią z kolei ułożono delikatną tapetę w odcieniach szarości wpadającej nieco w błękit.

Łazienka Małgosi Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Nad sporym oknem znalazła się błękitno-szara roleta rzymska oraz zasłony. Z kolei pod samym oknem ustawiono siedzisko, a parapet udekorowano srebrnym lusterkiem i również srebrnymi świecznikami.

Na prawo od okna stanęła duża, ozdobna szafka, na której zamontowano dwie umywalki, a nad nią zawisło ciekawe, witrażowe lustro o miedziano-brązowych ramach. Na przeciwko niej stanęła wolnostojąca wanna

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE