Małgosia Rozenek pokazała łazienkę. W komentarzach burza: "Nie ma to jak polska zawiść"

2023-02-27 9:55

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma problemu z pokazywaniem swojej wynajmowanej od Modesta Amaro willi w Konstancinie-Jeziornej. Tym razem mogliśmy w całej okazałości zobaczyć łazienkę. Jest elegancko!

Małgorzata Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem oraz trójką synów rok temu przeprowadzili się do ogromnej 300-metrowej willi, za wynajem której płacą aż 30 tys. zł miesięcznie!

Całą akcję przenosin do nowego lokum relacjonowali w mediach społecznościowych, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda dom Rozenek. Teraz pozwoliła nam dokładnie przyjrzeć się swojej łazience.

Jak wygląda łazienka Małgosi Rozenek?

Podczas gdy Małgosia cieszy się słońcem i ma ewidentnie dobry humor, niektórzy z jej obserwujących wytknęli jej, że ma… brudne okna niegodne Perfekcyjnej Pani Domu!

A co ona na to? Stwierdziła, że są w życiu ważniejsze rzeczy! Należy dodać, że okna Rozenek są po prostu przykurzone, co jest normalne o tej porze roku u każdego, kto czeka do wiosny na pierwsze pozimowe porządki. 

Przeczytaj: 4 rady, jak myć okna zimą. Drugiej i czwartej nie możesz zignorować!

Łazienka Małgosi Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Łazienka Małgosi Majdan jest urządzona w chłodnej palecie kolorystycznej. Podczas gdy podłogę wyłożono grafitowymi dużymi płytkami, na ścianach znalazła się biała ceramika przypominająca boazerię angielską. Nad nią z kolei ułożono delikatną tapetę w odcieniach szarości wpadającej nieco w błękit.

Łazienka Małgosi Rozenek
Autor: instagram.com/m_rozenek

Nad sporym oknem znalazła się błękitno-szara roleta rzymska oraz zasłony. Z kolei pod samym oknem ustawiono siedzisko, a parapet udekorowano srebrnym lusterkiem i również srebrnymi świecznikami.

Na prawo od okna stanęła duża, ozdobna szafka, na której zamontowano dwie umywalki, a nad nią zawisło ciekawe, witrażowe lustro o miedziano-brązowych ramach. Na przeciwko niej stanęła wolnostojąca wanna

Przeczytaj również: